• Informacje na temat:

  adele wiek

Artykuły na temat: adele wiek
 • Karl Lagerfeld nie tolerował brzydkich, grubych i biednych ludzi. Gardził niskimi facetami!

  Świat mody od wtorku szlocha po śmierci Karla Lagerfelda (†85 l.). Jakim człowiekiem był słynny projektant? Okazuje się, że wyjątkowo odpychającym.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • ​Powrót Polaków

  ...(Weronika Kosobudzka) będzie przeżywać kryzys związany z wiekiem. Uzna, że jest stara i musi oszczędzać na emeryturę. Tymczasem Joanna - ku przerażeniu całej rodziny - przejdzie na dietę. W nowym(...) a dzieciakami tematy podsuną rodzicom wiele rozwiązań, które można zastosować w mniej komediowym życiu codziennym. Drugi sezon to prawdziwa "Wojna domowa" XXI wieku z prawdziwymi torpedami komediowymi...

 • Co szykuje Adele?

  Po niewiarygodnym sukcesie albumu "21" Adele oczekiwania są ogromne. Wydana w styczniu 2011 roku płyta Brytyjki rozeszła się w 26 milionach egzemplarzy na całym świecie. Co dalej?

 • Serialowy przewodnik

  ...nie okazywać żalu. Namawia Martę na wyjazd nad morze... Marlena uważa, że Daniel nie może być dobrym człowiekiem, skoro uderzył kobietę. Sara broni znajomego tłumacząc, że to był wypadek. Z kolei(...) Woydatta przychodzi Krzysztof, syn pani Jadzi. To on ma zająć się rehabilitacją mężczyzny. Tadeusz jest nieco zaskoczony jego młodym wiekiem. odc.115 Jerzy wraca do galerii. Przewraca się na mokrej...

 • Albumy znikną czy ocaleją?

  Na naszych oczach dzieje się rewolucja w muzycznym show-biznesie. Rewolucja dumnie kroczy pod takimi szyldami jak YouTube, iTunes czy internetowe serwisy ze sformatowanymi stacjami radiowymi (np. RMF On ). Nie wiemy tylko, dokąd nas te zmiany ostatecznie zaprowadzą.

 • Tomasz Schimscheiner: Słoneczna strona ulicy

  Celebruje życie. Każdego dnia smakuje je na nowo i cieszy się nim jak mały chłopiec. Uważa, że ludziom uśmiechniętym łatwiej się żyje.

 • Linkin Park: Determinacja totalna

  W sobotę, 9 czerwca, na stadionie Legii, w ramach festiwalu Orange Warsaw, wystąpi nie tylko jeden z największych zespołów świata, ale przede wszystkim jeden z najbardziej zdeterminowanych. Członkowie Linkin Park sami już nie pamiętają, ile razy słyszeli, że nic z tego nie będzie.

 • 25 lat temu zmarł Fred Astaire

  Elegancki, niewymuszony styl i wdzięczne podejście do ruchu uczyniło Freda Astaire'a jednym z najbardziej uznanych tancerzy w historii kina. 22 czerwca mija 25 lat od śmierci tego amerykańskiego stepującego aktora.

 • USA: 22 hity Rihanny

  Rihanna umieściła już 22. singel w czołowej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów.