• Informacje na temat:

  adewale agbaje akinnuoye aktor

Artykuły na temat: adewale agbaje akinnuoye aktor
 • Chce wrócić

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje chciałby powrócić do serialu "Zagubieni", po tym jak opuścił produkcję po śmierci swoich rodziców.

 • Ściągawka: Sezon 3.

  ...raka. Zbyt dużo bólu. We wrześniu 2006 r. Adewale Akinnuoye-Agbaje poprosił producentów o zwolnienie z kontraktu. Chciał wrócić do Londynu, bo tylko tu mógł się uporać z bólem po nagłej śmierci(...): Spełniona prośba: Podczas zdjęć do odcinka pilotowego L. Scott Caldwell po raz drugi wyszła za mąż. Wybrankiem był fotograf Dasal Banks. Ślub odbył się na Hawajach, a ukochany aktorki chorował...

 • Kto następny do wylotu

  W "Zagubionych" nikt nie może być pewny swojego losu. Dotyczy to zarówno bohaterów serialu, jak i samych aktorów.

 • Chce wrócić do "Zagubionych"

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje chciałby powrócić do serial u "Zagubieni", po tym jak opuścił produkcję po śmierci swoich rodziców.

 • Kolejny aktor "Zagubionych" aresztowany

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje, który w serial u "Zagubieni" gra Mr Eko, został aresztowany. Tym samym gwiazdor dołączył do całkiem sporej już grupki aktorskiej "Zagubionych", która podczas swoich wybryków na Hawajach złamała prawo.

 • "Zagubieni": Mr. Eko zrezygnował

  Adewale Akinnuoye-Agbaje, który w "Zagubionych" grał Mr. Eko, nie został wyrzucony z planu popularnego serial u - jak głosiły wcześniejsze plotki . Aktor tłumaczy, że już wcześniej prosił o rozwiązanie umowy z producentami "Zagubionych" .

 • Kto następny w "Zagubionych"?

  W "Zagubionych" nikt nie może być pewny swojego losu. Dotyczy to zarówno bohaterów serial u, jak i samych aktorów.

Wideo na temat: adewale agbaje akinnuoye aktor
 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.