• Informacje na temat:

  adewale agbaje akinnuoye plotki

Artykuły na temat: adewale agbaje akinnuoye plotki
 • Kto następny do wylotu

  Boone'a, Shannon czy Ana-Lucii" - mówił producent Damon Lindelof. Dlaczego bohater Adewale Akinnuoye-Agbaje musiał odejść? "Kiedy Adewale pojawił się w serialu, nie chciał zabawić w nim zbyt długo" - wyjaśniał współproducent Carlton Cuse - "Decyzję o odejściu przyspieszyła osobista tragedia: zginęli jego rodzice". Choć i w tym przypadku pojawiły się plotki, że z aktorem bardzo ciężko się współpracowało...

 • "Zagubieni": Mr. Eko zrezygnował

  Adewale Akinnuoye-Agbaje, który w "Zagubionych" grał Mr. Eko, nie został wyrzucony z planu popularnego serial u - jak głosiły wcześniejsze plotki . Aktor tłumaczy, że już wcześniej prosił o rozwiązanie umowy z producentami "Zagubionych" .

 • Kto następny w "Zagubionych"?

  W "Zagubionych" nikt nie może być pewny swojego losu. Dotyczy to zarówno bohaterów serial u, jak i samych aktorów.

Wideo na temat: adewale agbaje akinnuoye plotki
 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.