• Informacje na temat:

  adewale agbaje akinnuoye zdjęcia

Artykuły na temat: adewale agbaje akinnuoye zdjęcia
 • Chce wrócić

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje chciałby powrócić do serialu "Zagubieni", po tym jak opuścił produkcję po śmierci swoich rodziców.

 • Ściągawka: Sezon 3.

  ...raka. Zbyt dużo bólu. We wrześniu 2006 r. Adewale Akinnuoye-Agbaje poprosił producentów o zwolnienie z kontraktu. Chciał wrócić do Londynu, bo tylko tu mógł się uporać z bólem po nagłej śmierci...

 • Chce wrócić do "Zagubionych"

  Brytyjski aktor Adewale Akinnuoye-Agbaje chciałby powrócić do serial u "Zagubieni", po tym jak opuścił produkcję po śmierci swoich rodziców.

Wideo na temat: adewale agbaje akinnuoye zdjęcia
 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.