• Informacje na temat:

  adolf hitler

Artykuły na temat: adolf hitler
 • Rok 1938. Adolf Hitler przyłącza Austrię do III Rzeszy. Następnym celem stają się Czechy, a świat staje na krawędzi wojny. Edith Wellspacher ma dość rządów...

 • "Snajper": "Adolf Hitler byłby dumny"

  Kontrowersyjny twórca filmów dokumentalnych, Nick Broomfield, agresywnie zaatakował najnowszy obraz Clinta Eastwooda. Film "Snajper" określił mianem "faszystowskiego", a jego twórców oskarżył o szerzenie propagandy podobnej do hitlerowskiej.

 • "Ludzie patrzą na mnie jakbym był Hitlerem"

  Kanye West , amerykański raper i producent muzyczny, znany z kontrowersyjnych wypowiedzi, podczas występu na festiwalu Big Chill w Anglii, stwierdził, że czasem czuje się jak... Adolf Hitler.

 • Jim Sheridan i Adolf Hitler

  Reżyser Jim Sheridan ("Moja lewa stopa", "W imię ojca", "Bokser") stara się przekonać Kevina Kline'a ( "Rybka zwana Wandą" , "Bardzo dziki zachód") i Ralpha Fiennesa ( "Oniegin" , "Koniec romansu" ) do udziału w swym najnowszym projekcie, filmie opowiadającym o dojściu do władzy Adolfa Hitlera.

 • "Heil honey I'm home!", czyli "Świat według Adolfa"?

  Kto inny, jeśli nie Brytyjczycy, mógłby wpaść na pomysł nakręcenia serialu komediowego o Adolfie Hitlerze i jego partnerce Ewie Braun? W końcu to na Wyspach powstał najsłynniejszy sitcom, którego(...)) amerykańskich małżonków. W serialu głównymi bohaterami są - już nie do końca tak zwyczajni - Adolf Hitler i Ewa Braun. Mamy rok 1938, Hitler jest kanclerzem III Rzeszy i właśnie przymierza się do...

 • Eve: Dr. Dre jest jak Adolf Hitler

  Dr. Dre, amerykański raper i producent, znany jest z tego, że od swych podopiecznych wymaga pełnego zaangażowania w pracę i nie znosi sprzeciwu. Nie spodziewał sie chyba jednak, że ta cecha spowoduje, iż zostanie porównany przez to do Adolfa Hitlera. A tak o nim wyraziła się Eve, młoda czarnoskóra wokalistka.

 • Madonna porównała go do Hitlera

  Madonna naraziła się partii republikańskiej po tym, jak przyrównała kandydata na prezydenta USA Johna McCaina do Adolfa Hitlera.

 • Hitler w stylu gangnam

  Filmik, na którym Adolf Hitler prezentuje własną interpretację przeboju "Gangnam Style", zanotował już 4,5 mln wyświetleń.

 • Lars Von Trier wyrzucony z Cannes!

  W związku ze środową wypowiedzią na temat Adolfa Hitlera duński reżyser Lars Von Trier został w czwartek, 19 maja, ze skutkiem natychmiastowym uznany za osobę niepożądaną na festiwalu filmowym w Cannes. Jego film nie został jednak wykluczony z konkursu o Złotą Palmę.

 • Drugi film o Adolfie Hitlerze?

  Zaledwie w piątek, 27 kwietnia, informowaliśmy, że do realizacji filmu o Adolfie Hitlerze przygotowuje się Jim Sheridan ("Moja lewa stopa", "W imię ojca", "Bokser"). Prawie równocześnie pojawiły się natomiast doniesienia, że realizacją filmu o Hitlerze zainteresowany jest również kontrowersyjny holenderski twórca Paul Verhoeven ("Nagi instynkt", "Pamięć absolutna", "Człowiek-widmo" ).

Zdjęcia na temat: adolf hitler
 • „Heil honey i'm home”
Dyskusje na temat: adolf hitler