• Informacje na temat:

  adolf hitler grób

Artykuły na temat: adolf hitler grób
 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  Berlina, gdzie miał się nią zachwycić sam Adolf Hitler. Ostatecznie nie zagrała dla nazistów. Jednak wieść, że z führerem łączył ją romans, położyła się cieniem na opinii o niej. Plotkę tę podsycił fakt(...) latach wyjaśniła, że wizytowała ją wówczas ulubienica Hitlera, reżyserka Leni Riefenstahl, z którą polubiły się w Berlinie.  Ich znajomość zakończyła się na tej jednej wizycie. Wiele poświęciła dla...

 • A. Wajda: O Katyniu w Krakowie

  Kierownictwo produkcji filmu w reżyserii Andrzeja Wajdy "Post mortem. Opowieść katyńska" zwróciło się do prezesa Krakowskiego Towarzystwa Fotograficznego o udostępnienie zbiorów KTF i Muzeum Historii Fotografii im. prof. W. Bogackiego - informuje "Dziennik Polski".

 • Scarlett w hitlerowskim mundurze

  Scarlett Johansson w nazistowskim mundurze? To tylko jedna z atrakcji, które czekają nas w najnowszym filmie Franka Millera "Spirit - Duch miasta". Polska premiera - już 9 stycznia 2009.

 • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D": Star Wars Muppet Show

  "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D" ("Star Wars: Episode I - The Phantom Menace"), reż. George Lucas, USA 1999/2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, ponowna premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.