• Informacje na temat:

  adolf hitler przezyl

Artykuły na temat: adolf hitler przezyl
 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  Berlina, gdzie miał się nią zachwycić sam Adolf Hitler. Ostatecznie nie zagrała dla nazistów. Jednak wieść, że z führerem łączył ją romans, położyła się cieniem na opinii o niej. Plotkę tę podsycił fakt(...) latach wyjaśniła, że wizytowała ją wówczas ulubienica Hitlera, reżyserka Leni Riefenstahl, z którą polubiły się w Berlinie.  Ich znajomość zakończyła się na tej jednej wizycie. Wiele poświęciła dla...

 • Spielberg zwolnił Megan Fox! Za Hitlera!

  Twórca "Transformersów" Michael Bay ujawnił, że to Steven Spielberg podjął decyzję o odsunięciu od kolejnych filmów serii Megan Fox po tym, jak aktorka porównała reżysera do Hitlera.

 • Hitler wraca do Berlina

  Komedia musicalowa Mela Brooksa "Producenci" ma w tym tygodniu swą premierę w Berlinie. Na świecie musical odniósł sukces, ale w Niemczech jest wydarzeniem wyjątkowym. Towarzyszy mu bowiem pytanie: Czy Niemców tak samo rozbawi parodia Hitlera oraz tańczący w formacji swastyki SS-mani?

 • Aktor wykorzystany przez władzę

  Telewizja ARD pokazała w środę, 24 lipca, wieczorem film o najpopularniejszym aktorze niemieckim lat 20. i 30. Heinrichu George'u, współpracującym z nazistami po dojściu do władzy Adolfa Hitlera. Twórcy sugerują, że artysta został wykorzystany przez Josepha Goebbelsa.

 • Nagroda dla "Upadku"

  "Upadek" , kontrowersyjny film Olivera Hirschbiegla o ostatnich dwóch tygodniach życia Adolfa Hitlera, otrzymał w tym roku prestiżową nagrodę mediów niemieckiego koncernu wydawniczego Burda. W czwartek wieczorem, 18 listopada, w Hamburgu były kanclerz Niemiec Helmut Kohl wręczył twórcom filmu oraz aktorom statuetki Bambi.

 • Poznali się na jej "osiemnastce"

  Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć najnowszy teledysk PJ Harvey do piosenki "Black Hearted Love" , który promuje nagraną z Johnem Parishem płytę "A Woman A Man Walked By".

 • "Złodziejka książek": Wierna czytelniczka

  Scenariusz filmu "Złodziejka książek" powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa australijskiego pisarza Markusa Zusaka pod tym samym tytułem.

 • Nagłe skoki... adrenaliny

  Aż 9 filmów trafia w piątek na ekrany naszych kin. Symetrycznie: dwa brytyjskie debiuty, dwa niemieckie dramaty obyczajowe oraz dwie polskie koprodukcje. Najwięcej zainteresowania wzbudzą jednak amerykańskie tytuły: thriller "Kontrabanda", dreszczowiec "Człowiek na krawędzi" oraz katastroficzne sci-fi "Najczarniejsza godzina".

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

 • "Ściśnięty myśli szybciej"

  Pochodząca z krakowskiej Nowej Huty formacja Wu-Hae tworzy żywiołową mieszankę w duchu crossover, łączącą jazz, elektronikę, rap, hip hop, reggae i hard...