• Informacje na temat:

  adolf hitler z psem

Artykuły na temat: adolf hitler z psem
 • Hitler w stylu gangnam

  Filmik, na którym Adolf Hitler prezentuje własną interpretację przeboju "Gangnam Style", zanotował już 4,5 mln wyświetleń.

 • Premiera komedii o Hitlerze

  W Essen w Nadrenii Północnej-Westfalii odbyła się we wtorek wieczorem (9 stycznia) premiera pierwszej niemieckiej komedii o wodzu Trzeciej Rzeszy - "Mein Fuehrer, naprawdę najprawdziwsza historia o Adolfie Hitlerze".

 • "Upadek": Dyskusja o Hitlerze

  "Upadek" - film o ostatnich dniach życia Adolfa Hitlera wchodzi 5 listopada na ekrany polskich kin. Od pewnego czasu na łamach polskiej i niemieckiej prasy toczy się dyskusja wokół kontrowersyjnej produkcji. Obraz Olivera Hirschbiegela jest niemieckim kandydatem do Oskara w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny".

 • Żyd zrobił komedię o Hitlerze

  W przyszłym tygodniu niemieccy kinomani będę mieli okazję zobaczyć film tematycznie związany z drugą wojną światową ukazaną z innego punktu widzenia.

 • Aktor wykorzystany przez władzę

  Telewizja ARD pokazała w środę, 24 lipca, wieczorem film o najpopularniejszym aktorze niemieckim lat 20. i 30. Heinrichu George'u, współpracującym z nazistami po dojściu do władzy Adolfa Hitlera. Twórcy sugerują, że artysta został wykorzystany przez Josepha Goebbelsa.

 • Filmowe wydarzenia roku

  W mijającym roku w polskich kinach dominowały sequele - zadebiutowało ich aż dziewiętnaście, w tym tak przebojowe i kasowe opowieści, jak "Shrek 2" , czy "Spider-Man 2" . Gorące dyskusje wywołała jednak premiera trzech obrazów - "Pasji" , "Upadku" oraz dokumentu "Fahrenheit 9.11" .

 • "Swastykę zastąpiły tęczowe sztandary"

  Na płycie "Od pacyfizmu do ludobójstwa" Jędrzej "Kodym" Kodymowski i jego Apteka podążają drogą wyznaczoną m.in. przez filozofię Witkacego, szacunek dla wolności i tolerancję. Na celowniku artysty znalazły się gwiazdy show-biznesu i politycy, którzy wg artysty bezmyślnie wykonują wszelkie polecenia z Brukseli. Z "Kodymem" rozmawiał Artur Wróblewski.

Wideo na temat: adolf hitler z psem
 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...