• Informacje na temat:

  adolf hitler zdjęcia

Artykuły na temat: adolf hitler zdjęcia
 • Madonna porównała go do Hitlera

  Madonna naraziła się partii republikańskiej po tym, jak przyrównała kandydata na prezydenta USA Johna McCaina do Adolfa Hitlera.

 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  .... W momencie ukończenia studiów, w 1936 r., miała u stóp świat – jej popularność wykroczyła poza granice kraju. Aktorkę zaproszono na zdjęcia do niemieckiej wytwórni filmowej. Lidia przyjechała do Berlina, gdzie miał się nią zachwycić sam Adolf Hitler. Ostatecznie nie zagrała dla nazistów. Jednak wieść, że z führerem łączył ją romans, położyła się cieniem na opinii o niej. Plotkę tę podsycił fakt...

 • Jim Sheridan i Adolf Hitler

  Reżyser Jim Sheridan ("Moja lewa stopa", "W imię ojca", "Bokser") stara się przekonać Kevina Kline'a ( "Rybka zwana Wandą" , "Bardzo dziki zachód") i Ralpha Fiennesa ( "Oniegin" , "Koniec romansu" ) do udziału w swym najnowszym projekcie, filmie opowiadającym o dojściu do władzy Adolfa Hitlera.

 • Hitler w wannie

  Czy można śmiać się z Hitlera? Można, co pokazał m.in Charlie Chaplin w "Dyktatorze". Czy niemieckiemu reżyserowi o żydowskich korzeniach Danielowi Levy'emu udało się to w komedii "Adolf H. - Ja wam pokażę"?

 • Madonna w koronie cierniowej

  Madonna zaledwie w niedzielę, 21 maja, w Los Angeles, rozpoczęła światową trasę koncertową, ale już zaczęła szokować. Wokalistka podczas występu założyła na głowę koronę cierniową i nie była to jej jedyna artystyczna prowokacja.

 • Woody Allen: Oryginał w Nowym Jorku

  Pomimo entuzjastycznego przyjęcia przez polską krytykę najnowszego filmu Woody'ego Allena "O północy w Paryżu", ciężko podejrzewać, że właśnie dzięki rozgrywającej się stolicy Francji komedii doświadczony reżyser i scenarzysta przejdzie do historii kina. Akcja najlepszych obrazów Woody'ego Allena rozgrywa się bowiem w Nowym Jorku.