• Informacje na temat:

  adopcja dziecka z etiopii

Artykuły na temat: adopcja dziecka z etiopii
 • Angelina Jolie adoptuje kolejne dziecko?

  ...adoptowała pochodzącego z Kambodży Maddoxa (17 l.) i Zaharę z Etiopii (13 l.). Gdy związała się z Bradem, aktor także został opiekunem prawnym tych dwojga. Dzieci zmieniły nazwiska na Jolie-Pitt.  Już...

 • Nielegalna adopcja Madonny?

  Matka dwójki adoptowanych dzieci Angelina Jolie (31 l., "Pan i Pani Smith" ) skrytykowała adopcję Madonny (48 l.), nazywając ją "nielegalną".

 • Nowa adopcja Brangeliny!

  Jolie (32 l.) i Pitt (43 l.) adoptują czwarte dziecko. Czyżby w ten sposób chcieli uratować swój związek? Para ma już czwórkę dzieci - "własną" roczną Shiloh, dwuletnią Zaharę z Etiopii, pięcioletniego Maddoxa z Kambodży i trzyletniego Paxa Thiena z Wietnamu.

 • Angelina Jolie: Dziecko z Etiopii

  Angelina Jolie (30 l.) adoptowała dziewczynkę z Etiopii - podała w środę, 6 lipca, agencja Associated Press. Dziecko nazywa się Zahara Marley Jolie, ale aktorka - jak dotąd - nie ujawniła informacji dotyczących daty urodzenia dziewczynki, ani jej stanu zdrowia. To już drugie adoptowane dziecko hollywoodzkiej gwiazdy.

 • Angelina planuje adopcję

  Dlatego też obecnie planuje adopcję dziecka z Birmy - państwa w Azji Południowo-Wschodniej, w którym PKB na głowę mieszkańca wynosi zaledwie 180 dolarów. " prowadzi rozmowy w sprawie wyjazdu do(...), Jolie przygarnęła już Maddoxa z Kambodży (6 l.), Zaharę z Etiopii (2 l.) i Paxa Thiena (3 l.) z Wietnamu.

 • A. Jolie: Problemy z adopcją

  18- letnia mieszkanka Etiopii ujawniła brytyjskim mediom, że jest biologiczną matką Zahary Marley, dziewczynki adoptowanej w lipcu przez Angelinę Jolie (30 l., "Mr & Ms Smith" ). Mentewab Dawit wyznała przy okazji, że była ofiarą gwałtu.

 • Pitt dementuje plotki o adopcji

  Rzeczniczka prasowa Brada ogłosiła na stronie CelebrityTruth.com, że aktorska para wybiera się w listopadzie tego roku do Etiopii, by poszukać rodzeństwa dla swojej licznej gromadki. Tymczasem kilka dni później Pitt oświadczył, że doniesienia te nie mają nic wspólnego z prawdą. Dlaczego tak mu zależy, by świat nie dowiedział się o ich planach, które już od jakiegoś czasu są dla wszystkich...

 • Angelina Jolie: Adopcja w Wietnamie?

  Rodzina Pitt-Jolie znów się powiększy. Jak donosi serwis Wenn, para szykuje już dokumenty umożliwiające adopcję chłopca z Wietnamu.

 • Mapa adopcji na ciele Angeliny

  Nikt nie wie do końca, ile tatuaży ma Angelina Jolie (32 l.), większość jest bowiem dyskretnie ukryta na ciele aktorki. Na Festiwalu Filmowym w Cannes fotoreporterzy zauważyli jednak, że jej lewe ramię wygląda trochę inaczej.

 • Kolejne dziecko Angeliny Jolie

  Angelina Jolie (31l.) wypełniła papiery w wietnamskim urzędzie adopcyjnym. Razem z Bradem Pittem (43 l.) chcą zaadoptować kolejne dziecko.

Wideo na temat: adopcja dziecka z etiopii
 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...