• Informacje na temat:

  adoptowali dziecko

Artykuły na temat: adoptowali dziecko
 • .... Aktorka i jej były mąż, Waldemar Dziki, postanowili dać dom 13-letniej wówczas Milenie i 6-letniemu Patrykowi. Marek Kościkiewicz i jego była już żona Agata kilka lat temu adoptowali Jasia. Dwa lata(...) adoptowała noworodka. W jednym z wywiadów wyznała, że nawet była obecna przy jego porodzie, a z matką chłopca ma dobry kontakt. Kobieta zdecydowała się oddać aktorce swoje dziecko, gdyż nie była w stanie go...

 • Susan Boyle chce adoptować dziecko!

  53-letnia wokalistka Susan Boyle pragnie zostać mamą. Piosenkarka zamierza sama wychowywać dziecko.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki adoptuje dziecko z Afryki?

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z „Komisarza Aleksa”, lada moment wróci z wyprawy do Kenii, dokąd pojechał razem z przedstawicielami fundacji New Hope Africa. Aktor zamierza teraz namawiać przyjaciół, by adoptowali mieszkające w Kenii dzieci i wspierali je finansowo!

 • Jimmy Page spotyka się z 25-letnią aktorką

  Plotkarskie media donoszą o nowym związku 71-letniego Jimmy'ego Page'a. Gitarzysta Led Zeppelin spotyka się z 25-letnią aktorką, reżyserką i poetką.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali kolejne dziecko!

  Aktorka pierwsze dziecko adoptowała w 2002 roku. Jolie od zawsze zachęcała także inne osoby, by nie bały się stworzyć domu sierotom. Obecnie wraz z Bradem Pittem są rodzicami trójki biologicznych dzieci i trójki adoptowanych. Zagraniczne media donoszą, że ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka! Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali właśnie dwuletniego chłopczyka, Moussa, którego...

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

 • George Clooney i Amal Alamuddin chcą adoptować dziecko!

  ...zostać rodzicami. Tyle tylko, że... chcą adoptować! "Chcą stworzyć dom dla jednej z sierot. Być może adoptują dziecko z Syrii" - twierdzi źródło "Woman’s Day Magazine". Znajomy aktora dodaje, że(...) przykład z Angeliny Jolie i Brada Pitta, którzy adoptowali troje sierot!

 • "Laureaci Festiwali" na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Cykl "Laureaci Festiwali" to okazja, by zobaczyć filmy już docenione i nagrodzone na prestiżowych festiwalach filmów dokumentalnych i krótkometrażowych na całym świecie. W tym roku obejrzymy pięć dokumentów uznanych twórców, w których wyodrębnić można dwa dominujące wątki - historie rodzinne i historie o obłędzie. Dwa filmy: "Czas próby" i "Ślad obłędu" będą pokazane w Polsce po raz pierwszy.

 • Angelina Jolie adoptuje kolejne dziecko?

  Angelina Jolie (43 l.) po raz siódmy zostanie mamą? W zagranicznej prasie pojawiły się doniesienia, jakoby aktorka powzięła działania zmierzające ku kolejnej adopcji. Tym razem do jej rodziny miałby dołączyć chłopiec z Syrii.

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

Zdjęcia na temat: adoptowali dziecko
Wideo na temat: adoptowali dziecko
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  Zagraniczne media donoszą, że Charlize Theron po raz drugi została mamą! Po półrocznym procesie adopcyjnym, aktorka została prawnym opiekunem czarnoskórej August. Dziewczynka cierpi na poważną wadę serca, dlatego wymaga szczególnej opieki. Theron jest już mamą dla 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. W wielu wywiadach gwiazda przyznawała, że pragnie, aby jej syn miał rodzeństwo. Choć Charlize może mieć własne dzieci, aktorka woli zapewnić dom tym, które nie miały szczęścia w...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Jak wygląda sytuacja tęczowych rodzin w Polsce? Michał Piróg komentuje!

  Rodziny homoseksualne w Polsce nie mają żadnych konstytucyjnych praw. Nie mogą zawierać związków małżeńskich i adoptować dzieci. W "Dzień Dobry TVN" o trudnej sytuacji homoseksualistów w Polsce opowiedzieli: tancerz i choreograf Michał Piróg oraz reżyser dokumentu o parach homoseksualnych Bartosz Staszewski. Czy sądzą oni, że kiedyś władze naszego kraju uregulują ten problem? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: adoptowali dziecko
 • Re: "M jak miłość": Ewa znajdzie noworodka porzuconego w kościele!

  Znajomi adoptowali dziecko, tak siezdarza.Co w tym dziwnego.

 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Recenzja pierwszego odcinka serialu

  blacha i sikora wyjechali do holandii, tam się ożenili i adoptowali kozę, tej kozie zrobili syna, a następnie temu synowi też zrobili dziecko, pod koniec przeszli na islam i pojechali wspólnie do niemiec się trochę rozerwać

 • Re: "Na Wspólnej": Hofferowie i... kolejne dziecko?

  fajnie by było jakby Kamil i Zuza adoptowali Tosię. ale z Ulą to będzie Ciężko. przeżyła traumę,bo tamci Rodzice ją odrzucali przez to,że ma Cukrzycę,potem wydało się oszustwo Zuzki i Została im odebrana. A teraz zafundują jej Kolejną rewolucję i znowu poczuje się odrzucona.

 • Re: "rodzinka.pl": Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę!

  , które szepczą sobie czułe słówka na ławce w parku. Nikogo nie dziwi widok dwóch dwóch mężczyzn, którzy adoptowali porzucone dziecko z domu dziecka i pokochali je jak własne. W Polsce nigdy tak nie

 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  . Jedyne co nam potrzeba do pełni szczęścia to malutkiego dziecka.Co by się stało gdybyśmy adoptowali dziecko porzucone przez swoich kato_lickich rodziców - ja wolałbym być wychowany przez parę(...) stało gdybyśmy adoptowali małego chłopca? , ja tak samo wierzę, że bylibyśmy dla naszego syna dobrymi rodzicami.

 • Re: "Na Wspólnej": Trudna adopcja

  A co Ula ma do gadania w sprawie Tosi? Siedmiolatka,która nie zgadza się na to,żeby Rodzice adoptowali nowe dziecko? dla mnie to jest chore. jeżeli Ula boi się,że straci Zuzę i Kamila,to powinna im o tym powiedzieć,a nie wyżywać się na Tosi,bo to nie jest jej wina.

 • Re: "M jak miłość": Pierwszy kryzys u Magdy i Olka?

  Masakra z tym Olkiem...najpierw namawiał Magdę,żeby adoptowali dziecko,a teraz wielka scena zazdrości? poza tym on całymi dniami przebywa w szpitalu i też nie poświęca Madzi i Maćkowi zbyt wiele czasu. niech się chłop zdecyduje,a nie trzyma Maćka na dystans.

 • Re: "M jak miłość": Wieje arktycznym chłodem

  Olek zachowuje się jak mięczak. no,bo dlaczego chce wyjechać do Kuwejtu zamiast spędzać dużo czasu z Maćkiem? a do tego jest pazerny na uczucia Magdy tak,jakby mu nie zależało na Maćku,który potrzebuje kogoś,kto zastąpiłby mu ojca,a Olek wcale się nie stara nawiązać z nim kontaktu. przecież wcześniej lubił tego chłopca i sam zaproponował Magdzie,żeby adoptowali dziecko.

 • Re: Małgosia i Zosia: Wyjazd Małgosi najbard...

  Najpierw adoptowali dziecko a teraz go zostawia. Biedne dziecko drugi raz traci matkę.