• Informacje na temat:

  adoptowane dzieci gwiazd

Artykuły na temat: adoptowane dzieci gwiazd
 • Nicole Kidman o adoptowanych dzieciach!

  Nicole Kidman (51 l.) pierwszy raz od dawna wypowiedziała się na temat dzieci, które przed laty adoptowała wraz z Tomem Cruise’m (56 l.).

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Adopcja to dla wielu osób nadal temat tabu. Wśród znanych osób nie brak jednak takich, które zdecydowały się na ten odważny krok. Sprawdźcie, które gwiazdy stworzyły dom biednym lub osieroconym dzieciom.

 • Partner Bobbi Kristiny: "Mam nadzieję, że wkrótce się z nią zobaczę"

  Nick Gordon, partner przebywającej w śpiączce Bobbi Kristiny Brown, wierzy, że wkrótce zobaczy się ze swoją ukochaną. Mężczyznę z dala od szpitala trzyma rodzina córki Whitney Houston.

 • Na początku października w mediach pojawiła się informacja, że aktorka zdecydowała się na drugą adopcję. Przypomnijmy, że Sandra Bullock jest już mamą 5-letniego Louisa, którego przyjęła pod swój dach, gdy był noworodkiem. Co ciekawe, gdy w gazetach pojawiły się pogłoski, że adoptowała drugie dziecko, gwiazda zdementowała je. Teraz okazje się, że nie była do końca szczera! Aktorka na...

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • Jennifer Aniston chce adoptować dwoje dzieci!

  Była gwiazda serialu "Przyjaciele" ma już 47 lat, ale wiek nie odcisnął na niej piętna. Amerykański magazyn "People" właśnie uznał ją za najpiękniejszą kobietę świata. Ale aktorka wciąż marzy o tym, by spełniło się jej największe pragnienie - macierzyństwo. Z mężem, aktorem Justinem Therouxem (44 l.) starała się o dziecko od 2012 r., wypróbowali nawet metodę in vitro. Jennifer Aniston przestała...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Przyjaciel Krystyny Sienkiewicz: Adoptowana córka chciała ją pobić

  Na łamach "Faktu" ukazał się wywiad ze Zbigniewem Doleckim, który w piwnicy domu Krystyny Sienkiewicz prowadzi restaurację "Pod podłogą z jadłem". Mężczyzna nie ma najlepszego zdania o adoptowanej(...) wokalista od lat nie utrzymuje kontaktów. "Nawet gosposia liczyła na jakieś pieniądze" - wyjawia przyjaciel gwiazdy. "A Krysia powtarzała, że nigdy nikomu nie da, szczególnie Julce". Przypomnijmy...

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

Wideo na temat: adoptowane dzieci gwiazd
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  serca, dlatego wymaga szczególnej opieki. Theron jest już mamą dla 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. W wielu wywiadach gwiazda przyznawała, że pragnie, aby jej syn miał rodzeństwo. Choć Charlize może mieć własne dzieci, aktorka woli zapewnić dom tym, które nie miały szczęścia w życiu. (źródło: Cover Video/x-news)