• Informacje na temat:

  adoptowane dzieci toma cruise

Artykuły na temat: adoptowane dzieci toma cruise
 • Nicole Kidman (48 l.) i Tom Cruise (53 l.) nie byli obecni na ślubie ich adoptowanej córki, Isabelli.

 • Zaskoczony Tom Cruise

  Katie Holmes urządziła dla swojego męża, Toma Cruise'a, przyjęcie niespodziankę z okazji 49. urodzin aktora. Uroczystość miała miejsce 3 lipca w Miami, gdzie aktor kręci swój najnowszy film "Rock of Ages".

 • Tom Cruise: Jego córka pracuje jako fryzjerka

  Adoptowana córka Toma Cruise’a (52 l.) i Nicole Kidman (47 l.), Isabella Cruise (21 l.), wybrała sobie „zwyczajny” zawód.

 • Tom Cruise: Dziecko najważniejsze

  Świeżo upieczony tata Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ), odmówił udziału w promocji filmu "Mission Impossible 3" , ponieważ chce spędzać dużo czasu ze swoją narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) i córeczką Suri. Dziecko szczęśliwej pary urodziło się we wtorek, 18 kwietnia, w Los Angeles.

 • Adopcja to dla wielu osób nadal temat tabu. Wśród znanych osób nie brak jednak takich, które zdecydowały się na ten odważny krok. Sprawdźcie, które gwiazdy stworzyły dom biednym lub osieroconym dzieciom.

 • Tom Cruise: "Może zostanę ojcem"

  42-letni amerykański gwiazdor filmowy Tom Cruise ( "Zakładnik" ), który ma dwójkę adoptowanych dzieci ze swoją byłą żoną, Nicole Kidman ( "Dogville" ), twierdzi, że gdy spotka odpowiednią partnerkę, bardzo będzie chciał zostać ojcem.

 • Nicole Kidman chce uwolnić adoptowane dzieci z sekty!

  Hollywoodzka gwiazda Nicole Kidman chce wyrwać z sekty scjentologów swoje dzieci Isabellę i Connora, które przed laty zaadoptowała z ówczesnym mężem, słynnym aktorem Tomem Cruisem. Cruise od wielu lat jest fanatycznym scjentologiem. Gdy Kidman rozwiodła się z nim, dzieci zostały z ojcem i dorastały w duchu scjentologicznym. Aktorka, obecnie żona piosenkarza Keitha Urbana (48 l.) i matka dwóch...

 • Tom Cruise chce mieć 10 dzieci

  Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) jest tak podekscytowany faktem, że po raz pierwszy został biologicznym ojcem, że zapowiedział kolejne 9 dzieci. "Mam nadzieję, że będę miał ich z dziesięcioro" - wyznał przygotowujący się do obchodów dnia ojca gwiazdor.

 • Nicole Kidman: Adoptowana córka nie chce mieć z nią kontaktu!

  Córka Nicole Kidman (49 l.) i Toma Cruise’a (54 l.), której stworzyli dom, gdy była dzieckiem, nadal nie chce mieć żadnego kontaktu ze swoją przybraną mamą.

 • Tom Cruise uciekł paparazzi

  Kilka identycznych samochodów, z których jednym jechała Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) z córeczką Suri, wyjechało z kalifornijskiego szpitala, żeby zmylić paparazzi, polujących na zdjęcie noworodka. Na taki pomysł oszukania fotografów wpadł ojciec dziecka i narzeczony Holmes, aktor Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ).

Wideo na temat: adoptowane dzieci toma cruise
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...