• Informacje na temat:

  adoptowany syn

Artykuły na temat: adoptowany syn
 • Gorszy syn

  ...łatwo, bo przecież został adoptowany przez rodzinę z małego miasta. Chłopak namawia dziewczynę na zażycie narkotyków. Następnie zostawia ją na ulicy naćpaną z 10 gramami kokainy w kieszeni i wzywa...

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

 • "Na Wspólnej": Danka adoptuje Szymka!

  Danuta (Lucyna Malec) będzie próbowała uspokoić płaczącego od rana Szymka (Tadeusz Kawęcki). Zadzwoni do Marka (Grzegorz Gzyl), ale on nie odbierze. Wezwie pogotowie. Lekarz oznajmi, że jej syn musi jechać do szpitala. Najpierw Danka zechce wyjaśnić, że nie jest matką dziecka, ale zrezygnuje z tego. Dopiero w szpitalu, gdy zostanie poproszona o podpisanie zgody na operację, wyjaśni, że zaszło...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Syn Królikowskich ociepla wizerunek: Pokażemy naszego psa tym, którzy interesują się naszym życiem

  Syn Królikowskich wraz ze swoją dziewczyną Julką Wieniawą wystąpi w "SuperPsie".

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Blogerka Deynn przechodzi samą siebie! Tym razem pochwaliła się na Snapchacie, że wraz ze swoim umięśnionym narzeczonym "adoptowała"... dziecko!

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • .... Meg Ryan w 1992 roku urodziła syna. W 2006 roku zdecydowała się przygarnąć dziewczynkę z Chin, Daisy. Sharon Stone jest mamą trzech adoptowanych synów - Rona (15 l.), Lairda (10 l.) i Quinna(...)Agata Młynarska, choć była mamą dwóch synów, kilka lat temu zdecydowała się dać dom Alicji i Sylwii, które poznała w jednym z domów dziecka. Renata Przemyk kiedyś w jednym z wywiadów przyznała...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: adoptowany syn
Wideo na temat: adoptowany syn
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  Zagraniczne media donoszą, że Charlize Theron po raz drugi została mamą! Po półrocznym procesie adopcyjnym, aktorka została prawnym opiekunem czarnoskórej August. Dziewczynka cierpi na poważną wadę serca, dlatego wymaga szczególnej opieki. Theron jest już mamą dla 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. W wielu wywiadach gwiazda przyznawała, że pragnie, aby jej syn miał rodzeństwo

 • Siódme urodziny syna Angeliny i Brada

  Pax Thien, adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie. Z okazji urodzin rodzina zorganizowała chłopcu przyjęcie na łodzi w Paryżu.

 • Jolie odbiera syna ze szkoły w wieczorowej sukni

  Angelina Jolie odbiera z nowojorskiej szkoły swojego 5-letniego adoptowanego syna Maddoxa 9 października.

Dyskusje na temat: adoptowany syn