• Informacje na temat:

  adoptowanych dzieci

Artykuły na temat: adoptowanych dzieci
 • Nicole Kidman o adoptowanych dzieciach!

  Nicole Kidman (51 l.) pierwszy raz od dawna wypowiedziała się na temat dzieci, które przed laty adoptowała wraz z Tomem Cruise’m (56 l.).

 • Susan Boyle chce adoptować dziecko!

  53-letnia wokalistka Susan Boyle pragnie zostać mamą. Piosenkarka zamierza sama wychowywać dziecko.

 • Martyna Wojciechowska adoptuje kolejne dzieci!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) od lat pomaga 6 dziewczynkom z różnych zakątków świata. Jak dowiedziała się "Rewia", dziennikarka jest w trakcie kilku innych procesów adopcyjnych!

 • Jimmy Page spotyka się z 25-letnią aktorką

  Plotkarskie media donoszą o nowym związku 71-letniego Jimmy'ego Page'a. Gitarzysta Led Zeppelin spotyka się z 25-letnią aktorką, reżyserką i poetką.

 • Adopcja to dla wielu osób nadal temat tabu. Wśród znanych osób nie brak jednak takich, które zdecydowały się na ten odważny krok. Sprawdźcie, które gwiazdy stworzyły dom biednym lub osieroconym dzieciom.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali kolejne dziecko!

  Aktorka pierwsze dziecko adoptowała w 2002 roku. Jolie od zawsze zachęcała także inne osoby, by nie bały się stworzyć domu sierotom. Obecnie wraz z Bradem Pittem są rodzicami trójki biologicznych dzieci i trójki adoptowanych. Zagraniczne media donoszą, że ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka! Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali właśnie dwuletniego chłopczyka, Moussa, którego...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • Madonna traktuje adoptowane czarnoskóre dzieci jak niewolników?! Oskarżają ją o rasizm!

  Gwiazda rozpętała prawdziwą burzę w sieci! Wszystko przez zdjęcie, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie. Widać na nim jak leży na podłodze, a jej dwójka adoptowanych dzieci masuje jej(...) to, że gdyby była ona rasistką, wcale nie starałaby się stworzyć kochającej rodziny dla swoich adoptowanych dzieci. Po której stronie się opowiadacie? 

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

Zdjęcia na temat: adoptowanych dzieci
Wideo na temat: adoptowanych dzieci
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  . Choć Charlize może mieć własne dzieci, aktorka woli zapewnić dom tym, które nie miały szczęścia w życiu. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Jak wygląda sytuacja tęczowych rodzin w Polsce? Michał Piróg komentuje!

  Rodziny homoseksualne w Polsce nie mają żadnych konstytucyjnych praw. Nie mogą zawierać związków małżeńskich i adoptować dzieci. W "Dzień Dobry TVN" o trudnej sytuacji homoseksualistów w Polsce opowiedzieli: tancerz i choreograf Michał Piróg oraz reżyser dokumentu o parach homoseksualnych Bartosz Staszewski. Czy sądzą oni, że kiedyś władze naszego kraju uregulują ten problem? (Dzień Dobry TVN

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: adoptowanych dzieci
 • Re: "M jak miłość": Mostowiakowie stracą dziecko!

  niedługo okaże się,że Barbara ma jeszcze troje nieślubnych i kilka adoptowanych dzieci i będzie ich szukać

 • Re: "M jak miłość": Ewa znajdzie noworodka porzuconego w kościele!

  ale w tym serialu to juz za dużo tych adoptowanych dzieci jak na jedna rodzinę.Marek ma dwie dziewczyny adoptowane, Policjant Tomek jedną dziewczynę i dzieci z różnymi paniami....to juz przesada.Stary Lucek ma nie swoją córkę....Przegięcie.

 • Re: "M jak miłość": Ewa znajdzie noworodka porzuconego w kościele!

  a czy serial sie skończy dopiero jak wszyscy aktorzy umrą? Może warto inny nakręcić.Bo to juz nudne jest.Brak juz ciekawych wątków i jest naciąganie na siłę. Ilu juz męzów miały córki Mostowiaków!!!!!! W normalnych rodzinach to się nie zdarza,aby wszystkie dzieci miały po kilu męzów,dzieci adoptowanych,moich ,twoich i naszych itp.... Normalne to nie jest i jak na jedną rodzinę, to juz przegięcie.

 • Re: "Malanowski i Partnerzy": Od Borewicza do Malanowskiego

  np. grupa adoptowanych dzieciaków, watykańskie zbóje dostają na każde 5000zł miesięcznie... korzysta i mafia cygońska, wywozi Polaków celem wyłudzania świadczeń itd. na wielu zastawili sidła(...) bezzębnego, brzydkiego, totalnego przygłupa, który nawet nie wie skąd się biorą dzieci; gdyby nie to "matka Rózi" szczeniłaby się co rok, i tak już urodziła 10.upośledzonych... młode małżeństwo żyjące

 • Re: Gwiazdy po latach: "Doogie Howser, lekarz medycyny"

  dzieci, adoptowanych, spłodzonych metodą in vitro itd? To jest dopiero chore rozumowanie. Jest tyle dzieci w domach dziecka czekających na miłość i nie liczy się dla nich czy to będzie miłość kobiety(...)po prostu niech spłodzą sobie dziecko - nie mogą - nie mogą mieć dzieci ... proste ... jakie to naturalne i matafizyczne ... Takie to proste? Wyzywasz ludzi od pajaców, a czy gdyby tobie, żyjącemu

 • Re: Spisek Konstancji

  Niestety, ciąża Moniki przed adopcją dzieci na pewno nie byłaby ułatwieniem, lecz przeszkodą, bo sąd mógłby traktować ją jako zapowiedź skupienia się przyszłych rodziców na ich własnym potomku ze szkodą dla dzieci adoptowanych.

 • Re: "Na Wspólnej": Przerwana sielanka

  To samo jest z dziećmi rodzonymi. Tak już po prostu jest - a i tak kocha się pomimo. I biega po tych psychologach... To, że dzieci urodziło sie samemu i dbało jak należy i tak nie gwarantuje, ze nie wystąpią trudności wychowawcze równie silne jak u dzieci adoptowanych...

 • Re: Anioły są wśród nas

  Wokół nas jest pełno aniołów,znam kilku osobiście, to oni pomogli mi przejść trudne czasy.Znam też anioła który po śmierci żony został z dwojgiem dzieci adoptowanych i upośledzonych intelektualnie. Sam je wychowuje i żaden urząd nie pyta jak sobie radzi.Kłaniam się mu nisko.

 • Re: Anioły są wśród nas

  Wokół nas jest pełno aniołów,znam kilku osobiście, to oni pomogli mi przejść trudne czasy.Znam też anioła który po śmierci żony został z dwojgiem dzieci adoptowanych i upośledzonych intelektualnie. Sam je wychowuje i żaden urząd nie pyta jak sobie radzi.Kłaniam się mu nisko.

 • Re: KONKURS: Wygraj skuter!

  ja będę troche "inna" ja nie cierpię Hanki Mostowiak ta kobieta nie ma w sobie ciepła matki,która ma dzieci w tym 2 adoptowanych sztuczna wyfiokowana damulka lubi tylko siebie i te jej życiowe decyzje pożal sie boże ona nie pasuje do tej roli fujjjjjjjj sztuczna