• Informacje na temat:

  adresy do gwiazd

Artykuły na temat: adresy do gwiazd
 • Syn Górniak chce być gwiazdą internetu. Jak Leonek Steczkovsky-Myszkovsky

  Edyta Górniak (44 l.) przeniosła się do Ameryki, by ukochany syn Allanek dorastał w normalności i z dala od wścibskich paparazzich. Ale chłopiec ma swoje plany i, podobnie jak matka, też chce zostać gwiazdą!

 • Powstanie Warszawskie: Aktorzy też walczyli

  Danuta Szaflarska, Alina Janowska, Irena Kwiatkowska, Leon Niemczyk, Andrzej Łapicki, Zdzisław Maklakiewicz. Znamy ich jako odtwórców niezapomnianych ról. Warto przypomnieć, że w Powstaniu Warszawskim zasłynęli czymś więcej niż aktorskim talentem.

 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  ...się nad moim przyklepanym łopatami grobem i spoczywającymi wraz ze mną bliskimi" – tak w imieniu przedwojennej gwiazdy, Lidii Wysockiej apelują do władz mieszkańcy Piaseczna zbulwersowani jej(...) jej romans z młodszym o 15 lat Jerzym Gierałtowskim. Znów czuła się adorowana, piękna i potrzebna. Gierałtowski, który do tej pory wciąż zmieniał zawody i adresy, w willi aktorki znalazł wreszcie...

 • Video i DVD: Aniołki Charliego bez cenzury!

  7 listopada na kasetach video i płytach DVD ukazuje się sensacyjny film "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" w wersji bez cenzury. Obraz, podobnie jak poprzedzające go "Aniołki Charliego" opowiada o przygodach trzech walecznych agentek (Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu) wplątanych w aferę na skalę międzynarodową.

 • Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz i inni celebryci w szoku! Ich dane wyciekły do sieci!

  Na polskie gwiazdy padł blady strach. Jeden z hakerów wykradł ich dane i opublikował!

 • "Bling Ring": Fajnie&odjazdowo

  Po "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a na nasze ekrany wchodzi kolejny film, który opowiada o nastolatkach zahipnotyzowanych i sprowadzonych na manowce przez popkulturę. Zrealizowany przez Sofię Coppolę ("Między słowami", "Somewhere. Między miejscami") "Bling Ring" mówi o prawdziwych wydarzeniach - o włamaniach do domów celebrytów dokonywanych przez młodzieżowy gang.

 • Kiedy ruszy proces Gardias?

  Dorota Gardias przez jednego z paparazzich oskarżona została o rozbój i uszkodzenie mienia. Niestety, proces nie może ruszyć, gdyż gwiazda od ponad pół roku nie odbiera pism z sądu...

 • Dave Grohl i Glenn Hughes przyjadą do Polski?

  Dave Grohl i Glenn Hughes są wśród potencjalnych gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego "Drum Fest" w Opolu. Od 20 lat na festiwal przyjeżdżają największe światowe gwiazdy jazzu i rocka.

 • Leon Niemczyk: Nie zdążył poznać prawdy

  ...ciężkie więzienie, a może nawet czapa - opowiadał gwiazdor. Obaj trafili za kraty. Leon wyszedł po pół roku, Ludwik złamał umowę i podczas przesłuchań z dumą wyznał, że walczył w AK. - Bili mnie do(...), oficer wywiadu z Korpusu Andersa, znajomy Ludwika. To on podał funkcjonariuszom bezpieczeństwa adresy, pod którymi mogli go znaleźć. Starszy z Niemczyków nie wiedząc, że jest śledzony, doprowadził...

 • "Chcemy, aby słuchała nas Lara Croft"

  Formację Cool Kids Of Death tworzą Marcin "Cinass" Kowalski, Kuba "qbx" Wandachowicz, Kamil Łazikowski i Krzysiek Ostrowski, którzy jako muzycy już z niejednego pieca chleb jedli. Teraz jako Cool Kids Of Death próbują zdobyć serca fanów nawiązując do brytyjskiego brzmienia spod znaku formacji Pulp i Suede. Przy okazji wydania swego debiutanckiego albumu jej członkowie opowiadają o genezie powstania grupy, blokowiskach i koncertach.