• Informacje na temat:

  adrian kowanek covan

Artykuły na temat: adrian kowanek covan
 • Rozłam w Decapitated

  Jak poinformowała firma Massive Management, Martin, długoletni basista, i Adrian "Covan" Kowanek, świeżo upieczony wokalista, nie są już członkami krośnieńskiej formacji Decapitated. Obaj muzycy rozstali się z deathmetalową grupą tuż po zakończonej w połowie grudnia trasie po Ameryce Północnej. Powody rozłamu w Decapitated nie są jasne.

 • Budzenie Covana: Będzie koncertowe DVD!

  Organizatorzy charytatywnej trasy "Covan Wake the Fuck Up Tour 2012" podsumowali akcję, mającą na celu pomoc poszkodowanemu w wypadku Adrianowi "Covanowi" Kowankowi, byłemu wokaliście Decapitated.

 • Trasa na rzecz "Covana"

  "Covan Wake The Fuck Up Tour 2012" - to nazwa trasy po Polsce, której celem będzie zbiórka pieniędzy na operację Adriana "Covana" Kowanka, byłego wokalisty Decapitated.

 • Poważne obrażenia muzyków

  Jak dowiadujemy się od Earache Records, w wypadku samochodowym, do którego doszło na trasie krośnieńskiego Decapitated na Białorusi, poważnych obrażeń głowy doznali wokalista Covan i perkusista Vitek.

 • Wspólnie dla Covana

  W niedzielę (26 kwietnia) w krakowskim klubie Studio na charytatywnym koncercie dla Adriana Kowanka z Decapitated zagrali Ketha, Jesus Chrysler Suiside, Vader i Riverside.

 • Pomoc dla rannego wokalisty

  W sieci rozpoczęła się aukcja na rzecz Covana, wokalisty Decapitated, ciężko rannego w tragicznym wypadku samochodowym pod koniec 2007 roku. W tej kraksie zginął wówczas Witold "Vitek" Kiełtyka, perkusista krośnieńskich deathmetalowców.

 • Decapitated: Vitek nie żyje!

  Według wciąż jeszcze niepotwierdzonych informacji pojawiających się w sieci, Witold "Vitek" Kiełtyka, perkusista grupy Decapitated, zmarł w rosyjskim szpitalu na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym.

 • Wraca Decapitated

  "Zdecydowałem się utrzymać zespół przy życiu" - o trudnym powrocie Decapitated na scenę mówi gitarzysta Wacław "Vogg" Kiełtyka, którego brat i niezwykle utalentowany perkusista Witold zginał pod koniec 2007 roku.

 • Pomóżmy Decapitated!

  W poniedziałek, 7 stycznia, w warszawskiej "Stodole" odbędzie się charytatywny koncert, z którego całkowity dochód przekazany zostanie rodzinom Vitka, zmarłego perkusisty Decapitated i wokalisty Covana.

 • Nowy perkusista Decapitated!

  Nowy bębniarzem reaktywowanej niedawno, krośnieńskiej grupy Decapitated został austriacki muzyk Kerim "Krimh" Lechner.

Wideo na temat: adrian kowanek covan
 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

 • Daas

  Akcja filmu rozpoczyna się w roku 1776. Młodszy radca wiedeńskiej Kancelarii Nadwornej Henryk Klein otrzymuje skargę na przebywającego w Wiedniu po pierwszym rozbiorze Polski żydowskiego herezjarchy hrabiego Jakuba Franka. Donos napisany został przez jego byłego wyznawcę, Jakuba Golińskiego z Galicji, który został ukarany i obrabowany przez sekciarzy z powodu swojego odstępstwa. Goliński, zawieszony pomiędzy społecznością żydowską i chrześcijańską, próbuje ułożyć sobie życie po traumatycznych...

 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...