• Informacje na temat:

  adrian paul aktor

Artykuły na temat: adrian paul aktor
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #35

  Embry,  Baron Vaughn. W piątym sezonie gościnnie wystąpi RuPaul - aktor, wokalista, drag queen i twórca programu "RuPaul's Drag Race". 18 stycznia pojawi się również drugi sezon "Punishera(...) intrygę. W drugim sezonie do obsady dołączyła trójka aktorów - Floriana Lima ("Supergirl", "Zabójcza broń"), Josh Stewart ("Shooter", "Zabójcze umysły") oraz Giorgia Whigham (serial MTV "Krzyk...

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • Gwiazdy na premierze w Kinotece

  ..." Adriana Panka dostrzegliśmy m.in. Renatę Dancewicz, czyli Weronikę Wilk-Roztocką z "Na Wspólnej", oraz dwie gwiazdy serialu "Życie nad rozlewiskiem" - Annę Czartoryską i Olgę Frycz, czyli Paulę(...) zawsze Olgierd Łukaszewicz, czyli Aleksander Lubiniecki z "Plebanii". Aktor pojawił się w Kinotece osobiście i dostał od widzów wielkie brawa. Gratulacje za świetne kreacje zebrali także Maciej Stuhr...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Adrian Paul nie zagra w "Nieśmiertelnym 5"

  Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, iż kontrakt na udział w kolejnym filmie o nieśmiertelnych podpisali już Christopher Lambert (Connor MacLeod) i Adrian Paul (Duncan MacLeod). Jednak w jednym z wywiadów Adrian Paul stanowczo zaprzeczył tym pogłoskom.

 • "Kozioł ofiarny"

  autokaru Cradle Of Filth, aby porozmawiać z Danim i Paulem. Na wszelki wypadek kieszenie wypchał czosnkiem, a mikrofon skropił święconą wodą.

 • Robert Redford i jego kino

  "Złoty chłopiec" kina, amerykański aktor i reżyser Robert Redford, skończy w sierpniu 75 lat. Z tej okazji polska Filmoteka Narodowa organizuje w Warszawie specjalny przegląd filmowy dedykowany artyście.

 • Kogo uwielbiają nastolatki?

  Ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2007. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.

 • BAFTA 2003: Nominacje!

  Filmy "Chicago" i "Gangs Of New York" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały aż po 12 nominacji. Listę kandydatów do nagród ogłoszono w poniedziałek, 27 stycznia.

 • Punkt G i ostra randka w 3D

  Wśród 8 kinowych premier tygodnia znalazły się dwie polskie produkcje. Co ciekawe, zarówno pikantna komedia "Wszystkie kobiety Mateusza" z Krzysztofem Globiszem, jak i psychologiczny thriller "Ostra randka 3D" reklamowane są zwiastunami przeznaczonymi dla osób powyżej 18. roku życia.

Wideo na temat: adrian paul aktor
 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...

 • Daas

  Akcja filmu rozpoczyna się w roku 1776. Młodszy radca wiedeńskiej Kancelarii Nadwornej Henryk Klein otrzymuje skargę na przebywającego w Wiedniu po pierwszym rozbiorze Polski żydowskiego herezjarchy hrabiego Jakuba Franka. Donos napisany został przez jego byłego wyznawcę, Jakuba Golińskiego z Galicji, który został ukarany i obrabowany przez sekciarzy z powodu swojego odstępstwa. Goliński, zawieszony pomiędzy społecznością żydowską i chrześcijańską, próbuje ułożyć sobie życie po traumatycznych...