• Informacje na temat:

  adrian paul aktor

Artykuły na temat: adrian paul aktor
 • Gwiazdy na premierze w Kinotece

  ..." Adriana Panka dostrzegliśmy m.in. Renatę Dancewicz, czyli Weronikę Wilk-Roztocką z "Na Wspólnej", oraz dwie gwiazdy serialu "Życie nad rozlewiskiem" - Annę Czartoryską i Olgę Frycz, czyli Paulę(...) zawsze Olgierd Łukaszewicz, czyli Aleksander Lubiniecki z "Plebanii". Aktor pojawił się w Kinotece osobiście i dostał od widzów wielkie brawa. Gratulacje za świetne kreacje zebrali także Maciej Stuhr...

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Adrian Paul nie zagra w "Nieśmiertelnym 5"

  Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, iż kontrakt na udział w kolejnym filmie o nieśmiertelnych podpisali już Christopher Lambert (Connor MacLeod) i Adrian Paul (Duncan MacLeod). Jednak w jednym z wywiadów Adrian Paul stanowczo zaprzeczył tym pogłoskom.

 • "Kozioł ofiarny"

  autokaru Cradle Of Filth, aby porozmawiać z Danim i Paulem. Na wszelki wypadek kieszenie wypchał czosnkiem, a mikrofon skropił święconą wodą.

 • Robert Redford i jego kino

  "Złoty chłopiec" kina, amerykański aktor i reżyser Robert Redford, skończy w sierpniu 75 lat. Z tej okazji polska Filmoteka Narodowa organizuje w Warszawie specjalny przegląd filmowy dedykowany artyście.

 • Kogo uwielbiają nastolatki?

  Ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2007. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.

 • BAFTA 2003: Nominacje!

  Filmy "Chicago" i "Gangs Of New York" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały aż po 12 nominacji. Listę kandydatów do nagród ogłoszono w poniedziałek, 27 stycznia.

 • Punkt G i ostra randka w 3D

  Wśród 8 kinowych premier tygodnia znalazły się dwie polskie produkcje. Co ciekawe, zarówno pikantna komedia "Wszystkie kobiety Mateusza" z Krzysztofem Globiszem, jak i psychologiczny thriller "Ostra randka 3D" reklamowane są zwiastunami przeznaczonymi dla osób powyżej 18. roku życia.

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL

  Z ośmioma statuetkami "Slumdog. Milioner z ulicy" zdominował tegoroczną ceremonię wręczenia nagród Akademii. Obok Oscara dla najlepszego filmu, wyróżniono go też m.in. za najlepszą reżyserię (Danny Boyle), najlepsze zdjęcia (Anthony Dod Mantle), najlepszy scenariusz (Simon Beaufoy) i najlepszą muzykę (A.R. Rahman).