• Informacje na temat:

  adrian rozenek syn jacka

Artykuły na temat: adrian rozenek syn jacka
 • Jacek Rozenek: Czego uczy swoich synów?

  Ma trzech synów. Najstarszy Adrian - owoc pierwszego małżeństwa - ma 23 lata i kończy studia z psychologii społecznej. Jacek Rozenek utrzymuje z nim stały...

 • On bałagani, ona sprząta

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek rozpieszcza ukochaną

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", jest mężczyzną idealnym... Tak przynajmniej twierdzi Roksana Gąska, z którą aktor spotyka się od kilku miesięcy. - Daje mi wszystko, o czym kobieta mogłaby marzyć - mówi modelka.

 • Jacek Rozenek otworzył biznes z ukochaną!

  ...samego uczy swoich trzech synów: Adriana z pierwszego małżeństwa, oraz Stasia i Tadzia z drugiego związku z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Chłopcy lubią narzeczoną taty i chcą pomagać w nowej firmie(...)Spotykają się już od ponad roku i oboje czują, że to moment, kiedy ich związek powinien wejść w kolejny etap. Dlatego podczas wspólnego urlopu we Włoszech aktor Jacek Rozenek (49 l.) zdecydował się...

 • Jacek Rozenek: Chciałem zostać księdzem

  Aktorstwo mu nie wystarcza. Jest trenerem biznesu, prowadzi szkolenia. W życiu osobistym miał wzloty i upadki. Jacek Rozenek (48 l.) najbardziej dumny jest ze swoich synów, dorosłego już Adriana z pierwszego związku oraz Stanisława (11 l.) i Tadeusza (7 l.) z małżeństwa z Małgorzatą Rozenek. Jakimi wartościami pan się kieruje, wychowując synów? Ważna jest miłość do ojczyzny. Budowanie wspólnoty...

 • Jacek Rozenek: jak sobie radzi po rozwodzie? Odnalazł miłość?

  W mediach można znaleźć wiele informacji o tym, co dzieje się w życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek-Majdan (39 l.?). Tego typu wiadomości o jej byłym mężu, Jacku Rozenku (48 l.), jest zdecydowanie mniej. Jak sobie radzi po rozwodzie? Czym się zajmuje? Czy poszedł w ślady byłej żony i też znalazł nową miłość?

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek przede wszystkim jest ojcem

  Jacek Rozenek zapowiada, że jeżeli nie odnajdzie się w nowych czasach, to zrezygnuje z zawodu artysty. Wszystko po to, żeby jego trzem synom: Adrianowi, Tadziowi i Stasiowi niczego nie zabrakło.

 • Jacek Rozenek zatrudnił 20-letniego syna w swojej firmie!

  Jacek Rozenek (45 l.), rozstając się ze swoją pierwszą żoną Katarzyną, wiedział, że musi zrobić wszystko, by jego syn jak najmniej odczuł nową sytuację.

 • Małgorzata Rozenek

  Skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Jej mężem jest aktor Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza (aktor ma jeszcze syna Adriana z poprzedniego małżeństwa). Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem - w rubryce "zawód" zawsze wpisuje "perfekcyjna pani domu". Uwielbia konie oraz...

 • "Jacek wie, że na kobietach robi wielkie wrażenie"

  Nie jest tajemnicą, że Jacek Rozenek intensywnie szuka godnej następczyni perfekcyjnej pani domu. Nie narzeka przy tym na brak zainteresowanych.