• Informacje na temat:

  adriana

Artykuły na temat: adriana
Zdjęcia na temat: adriana
 • Adriana Kalska (Iza z "M jak miłość")
 • Adrian Monk z serialu „Detektyw Monk”
Wideo na temat: adriana
 • Adrian Zandberg pokazał żonę i dzieci

  Adrian Zandberg, szef ugrupowania Razem, oddał głos w jednym z warszawskich lokali wyborczych. Na głosowanie przyszedł wraz z żoną i dziećmi, z którymi mieszka w mieszkaniu po babci na Mokotowie. (TVN24/x-news)

 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

 • "Na Wspólnej": Ostateczna zemsta Smolnego na oprawcy Basi!

  Dziś dzień ostatecznej zemsty Smolnego na Adrianie. Krzysztof spotyka się z Tymonem – ten dzwoni do Baliszewskiego. Mówi mu, że znalazł jego dokumenty i chce mu je oddać. Prosi Adriana, żeby przyjechał do jego warsztatu. Baliszewski łyka haczyk. Ale na miejscu nie ma Tymona - są natomiast skradzione z domu Adriana rzeczy i… policja!

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

Dyskusje na temat: adriana