• Informacje na temat:

  adrianna biedrzyńska co robi

Artykuły na temat: adrianna biedrzyńska co robi
 • "Barwy szczęścia": Rodzinny dramat Biedrzyńskich przerodził się w piękną przyjaźń

  Adrianna Biedrzyńska, czyli Małgorzata z "Barw szczęścia", od pewnego czasu każdą wolną chwilę spędza... dziergając na drutach. Zrobione własnoręcznie swetry, szaliki i czapki aktorka sprzedaje za pośrednictwem sklepiku internetowego, który otworzyła jej córka, Michalina Robakiewicz, czyli Sandra Gawriłow z "Na Wspólnej"!

 • Adrianna Biedrzyńska wraca do kina

  Trwają zdjęcia do filmu "Nie myśl o tym" w reżyserii Michała Węgrzyna. Za kamerą stanął jego brat, Wojtek. Obraz jest również powrotem na duży ekran Adrianny Biedrzyńskiej.

 • Adrianna Biedrzyńska (52 l.) pod koniec lipca poinformowała, że zmaga się z guzem mózgu. Choroba została jednak opanowana - wynika z ostatniego wpisu.

 • Leśna Góra pełna marzeń

  Śmiech, radość i zabawa - w szpitalach zwykle ich brakuje. Wyjątek stanowi Leśna Góra. Szpital z serial u, który spełnia dziecięce marzenia.

 • "Barwy szczęścia": Co prawiczek wie o seksie i czego może nauczyć go... dziadek?

  Kacper (Jakub Sztachetka) przedstawi Madzię (Natalia Sierzputowska) dziadkowi i Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska). Nastolatka zrobi na nich świetne wrażenie. Będą niemal pewni, że to właśnie z nią chłopak przejdzie inicjację seksualną. - Najwyższy czas na męską rozmowę – stwierdzi Jerzy (Bronisław Wrocławski) i postanowi porozmawiać z wnukiem o seksie.

 • Ferid: Szczęśliwy przypadek

  "Realnie", debiutancka płyta Ferida, powstała przy pomocy znanego producenta Chrisa Aikena i muzyków z Kanady. Wokalista, śpiewający wcześniej w zespołach Hi Street i Ocean Front, uważa, że w tym, iż został zauważony, pomógł mu zwykły przypadek. W rozmowie z INTERIA.PL opowiedział także o najbliższych planach.

 • "Barwy szczęścia": Zaskakujący pomysł

  W domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) zjawi się Malwina (Joanna Gleń).

 • „Barwy szczęścia”: Wilk odbierze Natalii dziecko?

  Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) obieca Wilkowi (Adam Szczyszczaj), że dowie się, czy rzeczywiście to nie on jest ojcem dziecka, które Natalia (Maria Dejmek) nosi pod sercem. - Wierzę, że wszystko się ułoży, tylko działajmy powoli – powie Maciejowi.

 • "Barwy szczęścia": Nowe twarze w obsadzie. Poznajcie brata Sałatki i syna Malwiny!

  ..., bo w Zakrzewiu jest niski poziom, chłopak nie ma co tam robić i wagaruje. - Jak nie zmieni szkoły, nie dopuszczą go do matury - stwierdzi. Okaże się, że Malwina wpadła na pomysł, by opiekę nad synem powierzyć... Jerzemu i Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska). Poprosi Zwoleńską, żeby przyjęła Kacpra pod swój dach i miała na niego oko. Czy Małgorzata zgodzi się zaopiekować nastolatkiem?

 • "Barwy szczęścia": Wilk wywiezie dziecko Natalii z Polski?

  W 1898. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 14 września o godzinie 20.10) opiekująca się ciężarną córką Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) poprosi Wilka, by poszedł do sklepu i kupił Natalii migdały. Przed domem Maciej spotka... Alinę. - Co ty tutaj robisz? - zapyta ją. - Stęskniłam się. Czemu nie odbierasz ode mnie telefonów? Wariuję bez ciebie - usłyszy. Alina wyzna Wilkowi...

Wideo na temat: adrianna biedrzyńska co robi
 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

 • Co robimy w ukryciu

  Współlokatorzy: Viago, Deacon oraz Vladislav usiłują normalnie egzystować i przezwyciężać trudy życia codziennego, mimo iż są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

Dyskusje na temat: adrianna biedrzyńska co robi
 • Re: "Barwy szczęścia": Rodzinny dramat Biedrzyńskich przerodził się w piękną przyjaźń

  Z Gazety Pomorskiej: Rozmawiamy ze znanym aktorem TOMASZEM STOCKINGEREM, który wpłacił Miazdze 200 tysięcy złotych. -Jakie Adrianna Biedrzyńska zrobiła na panu wrażenie? Lubi ludzi z kasą, szybkie(...) Marcinowi świetnie idzie na giełdzie. Jeżeli mam wolne pieniądze - sugerowała - warto z nim pogadać, bo robi kokosy. Ada się uśmiechała, a Marcin się rozpływał, że spokojnie, sprawa jest pewna