• Informacje na temat:

  adrien brody pianista

Artykuły na temat: adrien brody pianista
 • ​Pianista zagra Houdiniego

  Stacja "History" planuje produkcję serialu biograficznego o życiu sławnego magika - Harry’ego Houdiniego. Tytułową postać zagra Adrien Brody.

 • Oscarowy Adrien Brody

  Adrien Brody , zdobywca Oscara za rolę w filmie "Pianista" Romana Polańskiego , ogłosi wraz z Frankiem Piersonem, prezesem Amerykańskiej Akademii Filmowej, nominowanych do tegorocznej edycji prestiżowych wyróżnień. Nominacje zostaną ogłoszone 25 stycznia.

 • Jadł robaki i spał na mrozie dla roli

  Adrien Brody poświęcił się dla sztuki na planie nowego filmu "Wrecked". Aktor spędził mroźną noc bez dachu nad głową i odżywiał się robakami i jagodami, aby jak najlepiej przygotować się do roli mężczyzny, który po wypadku samochodowym musi samotnie przeżyć w dziczy.

 • Detektyw Adrien Brody

  Adrien Brody ( "Osada" , "Pianista" ) zagra w filmie "Truth, Justice and The American Way". Produkcję dla wytwórni Focus Features przygotowuje właśnie Allen Coulter ( "Sześć stóp pod ziemią" ).

 • Adrien Brody w "King Kongu"

  Adrien Brody , bohater filmu "Pianista" , prawdopodobnie wystąpi w przygotowywanym przez Petera Jacksona remake'u filmu z 1933 roku "King Kong". Aktor na planie spotka się z Naomi Watts i Jackiem Blackiem.

 • Adrien Brody podróżuje w czasie

  Wahlberga zastąpi zdobywca Oscara, Adrien Brody ( "Pianista" ).

 • Adrien Brody w szpitalu psychiatrycznym

  Adrien Brody ( "Pianista" ) ostatecznie potwierdził swój akces do projektu pod tytułem "The Jacket". Zdobywca Oscara zagra w nim żołnierza skazanego za morderstwo, którego nie popełnił. Bohater trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczyna doznawać dziwnych stanów umysłu.

 • "Pianista" ucieka przed mafią

  Adrien Brody wystąpi w niezależnej produkcji "The Courier" w reżyserii Russella Mulcahy'ego.

 • Brody i Cruz o matadorach

  Adrien Brody ( "Pianista" , "King Kong" ) i Penelope Cruz ( "Sahara" , "Vanilla Sky" ) będą gwiazdami filmu "Manolete", opowiadającego o legendarnym matadorze Manuelu Rodriguezie Sanchezie. Prace na planie rozpoczną się 21 marca 2006 roku.

 • Brody w nowym filmie Allena

  Adrien Brody dołączył do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

Wideo na temat: adrien brody pianista
 • Predators

  Nowy rozdział sagi o niesamowitym przybyszu z kosmosu, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza, twórcę "Sin City - Miasta grzechu" i "Od zmierzchu do świtu". Grupa elitarnych żołnierzy trafia na planetę Predatorów, gdzie musi stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Reżyseria: Nimrod Antal ("Motel"). W rolach głównych: Adrien Brody ("Pianista" - Oscar), Topher Grace ("Spider-man 3"), Lawrence Fishburne ("Matrix"), Alice Braga ("Jestem legendą")...

 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...