• Informacje na temat:

  adrien brody producent

Artykuły na temat: adrien brody producent
 • Bachleda-Curuś nie wróci do Polski

  ...gotowa jest podróżować" - wyjaśnia menedżerka Bachledy-Curuś. W "Bitwie wiedeńskiej" oprócz polskich gwiazd być może zobaczymy również takie sławy, jak Adrien Brody i Harvey Keitel.(...) będą kręcone w wielu europejskich krajach. Szczegóły pobytu Alicji w Polsce są pilnie strzeżone przez producenta filmu. "Gwiazdy" dowiedziały się tylko, że aktorka natychmiast po zakończeniu pracy na...

 • Adrien Brody w "King Kongu"

  Adrien Brody , bohater filmu "Pianista" , prawdopodobnie wystąpi w przygotowywanym przez Petera Jacksona remake'u filmu z 1933 roku "King Kong". Aktor na planie spotka się z Naomi Watts i Jackiem Blackiem.

 • Adrien Brody podróżuje w czasie

  Wahlberga zastąpi zdobywca Oscara, Adrien Brody ( "Pianista" ).

 • Adrien Brody w szpitalu psychiatrycznym

  Adrien Brody ( "Pianista" ) ostatecznie potwierdził swój akces do projektu pod tytułem "The Jacket". Zdobywca Oscara zagra w nim żołnierza skazanego za morderstwo, którego nie popełnił. Bohater trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczyna doznawać dziwnych stanów umysłu.

 • Adrien Brody w "The Woods"

  Być może obsada nowego filmu M. Night Shyamalana ( "Szósty zmysł" , "Niezniszczalny" ) wzbogaci się o kolejny "nabytek". Tym razem do ekipy "The Woods" dołączyć ma sam Adrien Brody, zdobywca nagrody Oscara za "Pianistę" Romana Polańskiego. Zdjęcia do projektu rozpoczną się w październiku.

 • Keira Knightley z Adrienem Brody?

  Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) być może zagra w filmie "The Jacket" u boku zdobywcy Oscara Adriena Brody'ego ( "Pianista" ). Piękna Angielka wcielić ma się w postać miłości życia głównego bohatera, nieszczęsnego skazańca. Produkcja filmu rozpocznie się w styczniu 2004 roku.

 • Ruszają prace nad "Pianistą"

  Już 19 lutego w Niemczech rozpoczynają się zdjęcia do najnowszego filmu Romana Polańskiego "Pianista". Pod koniec marca ekipa przyjedzie do Polski i po raz pierwszy od czasów swego fabularnego debiutu "Nóż w wodzie", reżyser będzie pracował w rodzinnym kraju. Główną rolę w dramacie, opartym na wspomnieniach Władysława Szpilmana, zagra 28-letni Amerykanin Adrien Brody.

 • Ambitne projekty Warner Bros.

  Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), Michael Caine ( "Spokojny Amerykanin" ), Adrien Brody ( "Pianista" ), Josh Lucas ( "Hulk" ), John C. Reilly ( "Chicago" ), Diego Luna ( "I twoją matkę też" ), Maggie Gyllenhaal ( "Sekretarka" ) - to tylko niektórzy wykonawcy, których filmy mogą niedługo trafić do realizacji bądź dystrybucji dzięki specjalnej sekcji wytwórni Warner Bros

 • Brad Renfro w "The Jacket"

  Brad Renfro ("Uczeń szatana", "Ghost World" , "Tart" , "Zlecenie" ) dołączy do obsady dreszczowca "The Jacket". Projekt opowiada o żołnierzu, który zostaje niesłusznie skazany za morderstwo i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczynają się z nim dziać bardzo dziwne rzeczy. Renfro zagra w filmie rolę drugoplanową u boku Adriena Brody'ego ( "Pianista" ) i Keiry Knightley ( "Piraci

 • Theron wręczy Oscara

  Charlize Theron ( "Adwokat diabła" ), ubiegłoroczna laureatka Oscara za najlepszą rolę w filmie "Monster" , jest pierwszą gwiazdą wybraną do wręczania złotych statuetek tegorocznym zwycięzcom. 77. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 27 lutego w Kodak Theatre w Hollywood.