• Informacje na temat:

  adrien znany z pianisty

Artykuły na temat: adrien znany z pianisty
 • ​Pianista zagra Houdiniego

  Stacja "History" planuje produkcję serialu biograficznego o życiu sławnego magika - Harry’ego Houdiniego. Tytułową postać zagra Adrien Brody.

 • Na planie: Pianista

  W poniedziałek, 26 marca, zakończy się pierwszy, 5-tygodniowy etap zdjęć do filmu "Pianista" Romana Polańskiego. Następnego dnia reżyser wraz z ekipą filmową przyjedzie do Warszawy. Równocześnie dobiegł końca casting dla statystów, którzy zagrają na planie "Pianisty", filmu opartego na autobiograficznej powieści Władysława Szpilmana pod tym samym tytułem. Przez kilka ostatnich tygodni pierwsza

 • "Pianista" w Cannes

  "Pianista", najnowszy film Romana Polańskiego, będzie pokazany podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Jak twierdzi Gazeta Wyborcza , istnieje szansa, że film zostanie zaprezentowany w konkursie jako produkcja polska.

 • Cannes 2002: "Pianista" Polańskiego w konkursie

  "Pianista", najnowszy obraz Romana Polańskiego, zostanie pokazany w konkursie 55. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. W środę, 24 kwietnia, ogłoszono listę 22 tytułów, które walczyć będą o Złotą Palmę.

 • "Pianista" ucieka przed mafią

  Adrien Brody wystąpi w niezależnej produkcji "The Courier" w reżyserii Russella Mulcahy'ego.

 • Roman Polański, który od czwartku, 29 marca, pracuje w Warszawie nad obrazem "Pianista", oraz Adrien Brody, odtwórca tytułowej roli Władysława Szpilmana w tym filmie, spotkali się w środę, 28 marca, z dziennikarzami. "Niewiele mogę powiedzieć poza tym, że jestem bardzo wzruszony i szczęśliwy z pracy w Polsce" - powiedział witając się z dziennikarzami reżyser.

 • Na planie "Pianisty"

  Hitlerowskie wojska, warszawiacy w strojach z epoki i dużo gapiów - tak wyglądał w środę, 2 maja, plan zdjęciowy filmu "Pianista", realizowanego na warszawskim Trakcie Królewskim. Ekipa Romana Polańskiego kręciła scenę wkroczenia do stolicy niemieckich wojsk.

 • "King Kong" przed startem

  Reżyser Peter Jackson ( "Władca Pierścieni" ) i aktorzy Naomi Watts ( "The Ring" , "21 gramów" ), Adrien Brody ( "Osada" , "Pianista" ) oraz Jack Black ( "Rybki z ferajny" , "Władca pierścieni" ), spotkali się w piątek, 3 września, z dziennikarzami, aby oficjalnie ogłosić rozpoczęcie zdjęć do filmu "King Kong". Pierwszy klaps na planie padnie w poniedziałek, 6 września.

 • Ciemne strony Hollywood

  Już w najbliższy piątek (16 lutego) na ekrany wejdzie film ze zdobywcami Oscarów Adrienem Brody i Benem Affleckiem w rolach głównych - "Hollywoodland". Partnerują im - dając również prawdziwy aktorski popis - Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Bob Hoskins ("Wróg u bram").

 • Shyamalan czeka na mrozy

  M. Night Shyamalan ( "Szósty zmysł" , "Znaki" ) znany jest ze swojej reżyserskiej perfekcji. Twórca przywiązuje ogromną wagę do detali i nie pozwala, by coś zburzyło jego wizualne koncepcje. Z tych właśnie powodów zdecydował, że zdjęcia do jego najnowszego projektu, zatytułowanego "The Village", nie rozpoczną się w zaplanowanym terminie.

Wideo na temat: adrien znany z pianisty
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Predators

  Nowy rozdział sagi o niesamowitym przybyszu z kosmosu, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza, twórcę "Sin City - Miasta grzechu" i "Od zmierzchu do świtu". Grupa elitarnych żołnierzy trafia na planetę Predatorów, gdzie musi stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Reżyseria: Nimrod Antal ("Motel"). W rolach głównych: Adrien Brody ("Pianista" - Oscar), Topher Grace ("Spider-man 3"), Lawrence Fishburne ("Matrix"), Alice Braga ("Jestem legendą")...