• Informacje na temat:

  adwokat marta kaczyńska

Artykuły na temat: adwokat marta kaczyńska
 • Marta Kaczyńska przedstawiła Piotra Marcinowi Dubienieckiemu. Oto kulisy

  ...​Marta Kaczyńska (37 l.) dla dobra dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Najpierw wybaczyła ich ojcu, a teraz i jego nowej żonie. Marcin Dubieniecki (37 l.) miał też okazję poznać jej partnera.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Rozwód tuż-tuż?

  Za trzy miliony złotych kaucji Marcin Dubieniecki (36 l.) wyszedł z aresztu. Do procesu zostanie na wolności. Czy wykorzysta to jego żona, Marta Kaczyńska (36 l.), żeby się z nim rozwieść?

 • Marta Kaczyńska zaskoczona ciążą żony Dubienieckiego. Chce chronić córki

  Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", wkrótce Marcin Dubieniecki (37 l.) znowu zostanie ojcem. On i jego ukochana mają spodziewać się syna. Marta Kaczyńska (37 l.), która podobno jest zaskoczona takim obrotem spraw, stara się przygotować na to swoje dzieci, choć jej samej nie jest łatwo.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: tygodnik opisuje ich spotkanie na plaży

  Po tym, jak Marcin Dubieniecki (36 l.) opuścił areszt, on i Marta Kaczyńska (36 l.) niemal ze sobą nie rozmawiali. Dziś to już przeszłość. Choć ich uczucie się wypaliło, dobrze czują się w swoim towarzystwie.

 • Tygodnik donosi: Marta Kaczyńska dała Dubienieckiemu "zielone światło"!

  Choć nie są małżeństwem, razem uczestniczą w wychowaniu córek. Oboje wiedzą, jak ważne jest dla dzieci to, by miały stały kontakt zarówno z mamą, jak i z tatą. Dlatego, jak czytamy w jednym z tygodników, Marta Kaczyńska (37 l.) dała zielone światło i powiedziała „tak”, gdy Marcin Dubieniecki (37 l.) poprosił ją o zgodę na zabranie córek na wakacje.

 • Marta Kaczyńska (35 l.) w niedzielę rano (10 kwietnia) złożyła kwiaty przy grobie rodziców na Wawelu, później udała się do Warszawy na obchody szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Przed Pałacem(...) przez ostatnie lata" - mówiła Kaczyńska. Podziękowanie dla Andrzeja Dudy było wyjątkowo czułe. Na obchodach zabrakło Agaty Dudy, która w krakowskim mieszkaniu walczy z... "przeziębieniem".

 • Marta Kaczyńska nie spodziewała się. Nieoczekiwany cios od męża!

  ...l.). Od tamtej pory adwokat spotyka się z córką regularnie. Bardzo zależy mu na odbudowaniu utraconej więzi z dzieckiem. Jednak na uratowanie rodziny nie ma już szans. Choć Marta nawet w najgorszych(...) spółek. Pogłoski o ich zażyłości stały się powodem awantur. Świadczyli o tym sąsiedzi i ochrona budynku. Kaczyńska wyprowadziła się wtedy z ich gdyńskiego apartamentu do sopockiego mieszkania po...

 • To Marta Kaczyńska wpłaciła kaucję za Marcina Dubienieckiego!

  Marcin Dubieniecki (35 l.) decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie pozostanie w areszcie do 21 listopada i nie będzie mógł wyjść na wolność za poręczeniem. Marta Kaczyńska zrobiła wszystko, by wydostać męża z "kicia".

 • Marta Kaczyńska podjęła decyzję. Chce ratować małżeństwo z Marcinem Dubienieckim

  Marta Kaczyńska (35 l.) i Marcin Dubieniecki (35 l.) od trzech lat żyją w separacji, jednak na wieść o kłopotach męża, była prezydentówna pospieszyła mu z pomocą. On to docenia i pragnie uratować ich małżeństwo.

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  Zgodnie z zapowiedziami Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Teraz oboje otwierają nowy rozdział.

Zdjęcia na temat: adwokat marta kaczyńska
Wideo na temat: adwokat marta kaczyńska
 • Adwokat

  Napisany przez Cormaca McCarthy'ego scenariusz opowie o zbyt pewnym siebie prawniku, któremu wydaje się, że może wkroczyć w świat handlarzy narkotyków i się przy tym nie ubrudzić. Kiedy orientuje się, że jest inaczej, znajduje się już w sytuacji bez wyjścia i desperacko próbuje się wycofać.

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.