• Informacje na temat:

  adwokat t warszawa

Artykuły na temat: adwokat t warszawa
 • Dariusz K. dostanie wyrok w zawieszeniu?! Wybroni go adwokat Otylii Jędrzejczak?

  W tym miesiącu może zapaść wyrok w głośnej sprawie Dariusza K. (39 l.)! Prokurator nie widzi okoliczności łagodzących. Żąda kary więzienia!

 • Roman Polański tęskni za Krakowem

  Chciałbym więcej czasu spędzić w Krakowie - zapowiedział w czwartek, 15 stycznia, Roman Polański. Słynny reżyser przyznał, że kupił w tym mieście mieszkanie, ponieważ chciałby, by jego rodzina bardziej się związała z tym miejscem.

 • Adwokaci Żuławskiego chcą odrzucenia pozwu Rosati

  ...czynnej procesowej, czyli nie może być powódką w tej sprawie. "O pannie Rosati nie ma ani słowa w tej książce" - mówił pełnomocnik wydawcy książki mec. Jerzy Naumann. Według adwokata, postacie(...) na tym etapie nie może być mowy. Adwokat dodał, że 99 proc. faktów co do postaci Esterki odnosi się do postaci Rosati. 1 października sąd zdecyduje, czy odrzucić pozew (co oznaczałoby koniec procesu...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Światowa prapremiera w Warszawie

  ...doktora Rudolfa Wstrząsa z "Daleko od noszy", Jacka Bończyka, czyli adwokata Jana Wilgę z "Hotelu 52", i Annę Gornostaj, czyli Różę Cieślak z "Barw szczęścia", oklaskiwali m.in.: świetnie znani z "Klanu...

 • Sąd obejrzał film "Roman Polański. Ścigany i pożądany"

  Ponad półtoragodzinny film dokumentalny o Romanie Polańskim obejrzał w piątek krakowski sąd na kolejnym posiedzeniu w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji reżysera do USA. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

 • Przelotna wdowa

  Mecenas informuje Swietę, że jego znajomy adwokat (Grad), który był na przyjęciu, odkąd dowiedział się, że Swieta jest inżynierem chemikiem, a jej dziadek...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • Roman Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci. Mają niezwykłe charaktery i to jest ciekawe

  ..."Nie szukam relacji z show-biznesem" – zapewnia adwokat. Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Roman Giertych (47 l.) uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • Posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Rozpoczęło się posiedzenie krakowskiego sądu ws. dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. Wcześniej sąd zdecydował, że środowe posiedzenie będzie niejawne. W środę do sądu przybył reżyser w towarzystwie swoich obrońców.