• Informacje na temat:

  afera firmy

Artykuły na temat: afera firmy
 • "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Niegdysiejsza Miss Turcji (zdobyła tytuł w roku 1960) cieszy się olbrzymią popularnością w krajach arabskich. Gdy odwiedziła niedawno wybrzeże Zatoki Perskiej, o spotkanie z nią zabiegał emir Kuwejtu, Sabah IV. Wkrótce po udanym rendes-vous czujni fotoreporterzy wypatrzyli, że kreacja Nebahat Çehre wzbogaciła się o efektowny dodatek: zegarek szwajcarskiej firmy Franck Muller, wart 100 tysięcy...

 • Popek Monster - król prowokacji

  Siedział w więzieniu, wytatuował sobie oczy, dał nabić się na hak. Co wymyśli w przyszłości? 16 listopada na rynku pojawiła się nowa płyta Popka "Monster 2".

 • Jessica Alba jest współwłaścicielką firmy zamieszanej w dużą aferę!

  Jessica Alba (34 l.) jest bardzo aktywna zawodowo. Zaangażowała się m.in. w prowadzenie firmy. Teraz może mieć spore kłopoty. Pod adresem jej przedsiębiorstwa skierowano poważne oskarżenia.

 • Eminem: Afera z grą komputerową

  Eminem stał się bohaterem kolejnego skandalu. Tym razem 5 milionów dolarów odszkodowania domaga się od reprezentujących go agentów firma Conspiracy Entertainment, twierdząca że złamali oni umowę dotyczącą produkcji gry komputerowej z udziałem słynnego rapera.

 • “Klan": Afera u Chojnickich! Pójdzie o Alinę!

  Zdradzamy, że w 2720. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 19 marca o godz. 17.55 w TVP1) Jerzy w ferworze pośpiechu zapomni portfela z dokumentami. Elżbieta postanowi zawieźć mu je do pracy. Na parkingu przed jego firmą spotka... Alinę. Tu małe wtrącenie: żeby nie denerwować Eli, Jerzy nie powiedział jej, że Alina wróciła do Warszawy i na dodatek pracuje w sąsiedztwie jego firmy...

 • Czy wytwórnie oszukiwały You Tube?

  W czasie weekendu internetowe serwisy rozgrzała informacja, że wielkie wytwórnie płytowe "nabiły" w serwisie You Tube miliardy sztucznych odwiedzin. Rozpętała się wielka afera, a "oszukani" internauci zaczęli wygrażać korporacjom.

 • Chłopak Deynn w końcu zabrał głos w sprawie afery! "Moja ukochana stała się wrakiem człowieka"

  ...dopuściliście" - żali się Majewski. Na tym nie koniec złych rzeczy, które ich spotkały... "Odwróciły się też od nas wszystkie firmy, zerwano wszystkie współprace i kontrakty - ubolewa. NIKT nie zapytał...

 • Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

  Najpierw Hanna Lis , teraz Tomasz Kammel. TVP rozwiązała kontrakt z popularnym prezenterem. Nieoficjalnym powodem wyrzucenia Kammela miała być afera finansowa, w którą był zamieszany.

 • Kasia Tusk rozpętała w sieci niezłą aferę! Internauci wściekli!

  .... Ostatnio to właśnie działalność jej firmy wzbudziła w sieci ogromne kontrowersje i młodej Tuskównie może odbić się to czkawką. Na Instagramie marki pojawiło się bowiem zdjęcie z ciuchami z nowej kolekcji...

 • Christopher Walken na drugim planie

  Znany amerykański aktor Christopher Walken ( "Afera naszyjnikowa" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) otrzyma od organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest, które co roku organizowane są w Las Vegas, tytuł "Najlepszego aktora drugiego planu" (ShoWest 2003 Supporting Actor of the Year).

Wideo na temat: afera firmy
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2742.

  z policją rozpoczyna rewizję firmy! Krzysztof i jego współpracownicy protestują zasłaniając się wolnością prasy. Kiedy Tymon zaczyna transmisję na żywo do Internetu, prokurator odstępuje od czynności. Jakie niespodzianki przyniesie afera gruntowa?

 • "M jak miłość": Odcinek 1271.

  Asia odkrywa w końcu, że to Jacek został nowym właścicielem firmy, w której pracuje. Jest w szoku, od razu wybiega z biura i nie chce słuchać żadnych tłumaczeń. Później ukrywa jednak przed Tomkiem(...) wyznaje, że spotyka się z Moniką. Piotrek umawia się w bistro ze swoją promotorką: doktor Stańczyk. Marcin ma problemy w pracy, bo po ostatnich aferach jego firma nie dostaje zleceń.