• Informacje na temat:

  afera mam talent

Artykuły na temat: afera mam talent
 • Ostaszewska, Englert i Szumowska: Trudny, miłosny trójkąt z aferą w tle!

  ...lubi pracować z byłym mężem. Ceni też talent aktorski jego obecnej żony i powierza jej ważne role w swoich filmach, czego najlepszym przykładem jest właśnie "Ciało". We troje często razem pracują(...) lat. Są bardzo dumni ze swoich dzieci. Odziedziczywszy po rodzicach artystyczne talenty, realizują się zawodowo. Córka Ania ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych, a ostatnio dała się...

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • 7 serialowych grzechów głównych: Pycha, czyli afera Sherlocka Holmesa

  ...-polski serial miał powstać w rozbudowywanych halach przy ulicy Woronicza w Warszawie. Sheldon Reynolds okazał się człowiekiem, który przypisywał sobie wiele talentów, bo nie tylko wziął na swoje(...) artystów nie zabrakło pracy. Zbigniew Buczkowski, który zagrał w "Sherlocku" kilka epizodów, z rozrzewnieniem wspomina tamten okres. - Gdy Reynolds mnie zobaczył, powiedział, że mam być do jego...

 • Paul McCartney też był podsłuchiwany

  Gdy tylko Paul McCartney wróci z amerykańskiej trasy koncertowej, skontaktuje się ze Scotland Yardem, by złożyć zeznania w sprawie afery podsłuchowej.

 • Na Wspólnej

  Michał debiutuje dzisiaj w "Mam Talent!". Jest potwornie zestresowany… Niestety, odbija się to na jego występie _ zostaje wygwizdany! Brzozowski chce uciec....

 • "Nie mam zahamowań"

  " i festiwalu w Opolu, o Fryderykach i Ich Troje, o gnojeniu talentów i filmach z tezą ze Zbigniewem Hołdysem rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  W przyszłym roku minie 18 lat, od kiedy gra Marka Mostowiaka w „M jak miłość”. Jednak jak sam przyznaje, aktorstwo to tylko jeden z jego talentów.

 • Cierpię za miliony!

  - Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

 • Andżelika Fajcht chwali się kolejnym sukcesem! Jest dublerką pupy Anity Sokołowskiej!

  ...oburzenie środowisk feministycznych i nie tylko. KRRiT podzieliła zdanie widzów i nałożyła na TVN karę w wysokości 200 tysięcy złotych. Potem było już tylko "lepiej"...  Andżela odkryła w sobie talent(...). Potem światło dzienne ujrzała afera z "modelkami" jeżdżącymi do Dubaju, gdzie za pieniądze miały oddawać się bogatym szejkom. Media pisały, że panie były gotowe spełniać najskrytsze fantazje erotyczne...

 • "Must Be The Music": Powrót "Różowej taczki"

  Tym razem jurorzy byli nieco ostrzejsi w ocenach, ale kilku kandydatów do półfinałów się znalazło. Tradycyjnie zobaczyliśmy też sporo twarzy znanych już wcześniej z różnych talent shows.