• Informacje na temat:

  afera międzynarodowa

Artykuły na temat: afera międzynarodowa
 • Anna Skura w centrum afery z arabskim księciem oskarżonym o morderstwo! Jest oświadczenie!

  Anna Skura (32 l.) podróżniczka znana z programu „Agent Gwiazdy” właśnie znalazła się w centrum niezbyt przyjemnej sytuacji. Celebrytka przyjęła zaproszenie od arabskiego księcia, który obecnie oskarżony jest o morderstwo, a teraz sama stara się z tego wyplątać.

 • Znikoma popularność filmu o FIFA

  Tylko dwóch widzów pojawiło się w Los Angeles na premierze filmu "Wspólne pasje", opowiadającego historię Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Data pierwszego pokazu zbiegła się z aferą korupcyjną w FIFA, która wybuchła po zatrzymaniu siedmiu działaczy.

 • "Kości": Emily Deschanel i David Boreanaz idą do sądu!

  Nie cichnie afera związana z serialem "Kości". Tym razem pozew sądowy przeciwko stacji FOX złożyły gwiazdy serii oraz Kathy Reichs.

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Kuba Wojewódzki wyśmiał zachowanie Górniak po Eurowizji! Należało jej się?

  Nie słabną echa afery, jaka rozpętała się po wygranych eliminacjach do Eurowizji przez Michała Szpaka (25 l.). Swoje pięć groszy postanowił dorzucić samozwańczy król TVN-u, Kuba Wojewódzki (52 l.).

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • Agenci NCIS

  W trakcie badania sprawy morderstwa amerykańskiego oficera, którego ciało zostało odnalezione na brytyjskim okręcie, ekipa z NCIS zostaje wplątana w międzynarodową...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • ...niezła afera. Bogna nie zdobyła tytułu najpiękniejszej w kraju, ale jako II wicemiss, a także Miss Foto, wygrała wycieczkę do Chicago. I ten wyjazd otworzył przed nią nowe możliwości. Będąc w USA...

 • Afera wokół "Bitwy..."? Teraz zobaczmy film!

  Tylko trzy film debiutują w piątek na ekranach kin. Najwięcej emocji, także okołofilmowych, związanych jest z premierą "Bitwy pod Wiedniem". Ci, którzy niekoniecznie lubią historyczne eposy, mają do wyboru niezależne amerykańskie "Bestie z południowych krain" lub francuską komedię "Niewierni".

Wideo na temat: afera międzynarodowa
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...