• Informacje na temat:

  afera muchy

Artykuły na temat: afera muchy
 • Mąż Ivony Pavlović komentuje aferę z Rafałem Maserakiem i Angeliką Muchą!

  Rafał Maserak (34 l.) i Angelika Mucha (20 l.) poużywali sobie na Czarnej Mambie. Ale ona nie czuje się urażona i nie zamierza robić afery z tego powodu.

 • Mucha: "Fochy" na planie serialu

  Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu.

 • Mucha dopięła swego!

  ...tam miejsca, w których można dziecku zmienić pieluchę... "Obsr..." afera przyniosła pożądany skutek. Jak dowiedział się magazyn "Party", koncern rozpoczął poszukiwania firmy, która wyprodukuje trzy...

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Afery z Muchą ciąg dalszy

  ...zachowanie Muchy krótko i bardzo dobitnie. "No, jak się nie ma argumentów, to zawsze można powiedzieć, że ktoś chce zaistnieć w mediach. Imbecyl" - napisała. Prezenterka, której los zwierząt też nie(...), że ani ona, ani jej mąż, nigdy nie pójdą na żaden film z udziałem Muchy. A ostatnio po kolejnych wypowiedziach Ani przeciwko Dżoanie dziennikarka nie wytrzymała. Na swoim profilu na facebooku, przy...

 • Anna Mucha: Jurorka emocji

  Doświadczony juror Michał Piróg zapowiada , że Anna Mucha nie będzie miała w "You Can Dance - Po prostu tańcz" łatwego zadania. Sama zainteresowana przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, ale to nie przeszkadza jej w ocenie pracy, wysiłku, czy charakteru uczestników 5. edycji tanecznego show.

 • Mucha: Oceniam emocje, nie taniec

  Rola Anny Muchy jako jurorki programu "You Can Dance..." była szeroko komentowana. Celebrytka sama przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, co nie przeszkadza jej w ocenie pracy uczestników 5. edycji tanecznego show. "Ja jestem najlepszym dowodem na to, że technika wcale nie jest najważniejsza" - podkreśla Mucha.

 • Mucha w "You Can Dance"!

  Anna Mucha zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę w fotelu jurora programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Informację tę potwierdził przewodniczący jury Agustin Egurrola, a także telewizja TVN.

 • Mucha przechodzi samą siebie?

  Pewności siebie nigdy jej nie brakowało. Jednak teraz znajomi z pracy Anny Muchy twierdzą, że gwiazda przechodzi samą siebie. Na planie serialu TVN "Prosto w serce", w którym gra seksowną bokserkę, artystka wciąż udowadnia, jak bardzo jest ważna. Podczas gdy inni aktorzy bez szemrania przystosowują się do warunków pracy, Annie wszystko się nie podoba. A to jest źle oświetlona, a to ma zły makijaż...

 • Anna Mucha: Co ją łączy z Filipem Bobkiem?

  Anna Mucha prowokuje śmiałymi wypowiedziami, futrami, skąpymi strojami, a nawet romansami. Robi wszystko, by o niej mówiono. Na razie na tym zyskiwała, ale zachwyt zaczyna zmieniać się w... przesyt.

Zdjęcia na temat: afera muchy
Wideo na temat: afera muchy
 • Anna Mucha wraca do afery w centrum Warszawy! Czeka na ruch sądu!

  Anna Mucha (38 l.) jakiś czas temu stała się bohaterką niezłej afery na ulicach Warszawy. Aktorka poinformowała na Instagramie, że wraz ze swoim partnerem Marcelem Sorą zostali napadnięci na ulicy przez agresywnego kierowcę. Anka opowiadała, że mężczyzna ponoć użył wobec nich gazu łzawiącego oraz przemocy fizycznej. Mucha wniosła przeciw niemu akt oskarżenia. Obecnie czeka na ruch sądu. Nie ma jednak zbyt wielkich nadziei na szybkie zakończenie sprawy. (Wideoportal/x-news)

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Mucha: "Obsranej" afery ciąg dalszy

  Anna Mucha zaatakowała publicznie jedną z firm za to, że jej stacje benzynowe nie są wyposażone w pomieszczenia dla matek z małymi dzieci. Celebrytka wyznała bowiem na swoim blogu, że kiedy jej córka Stefania "obsrała się po pachy", musiała ją przewinąć na stole, na którym "jecie parówki i pałaszujecie batoniki". Obecnie Ania odwiedza kolejne stacje, sprawdzając, czy istnieją tam miejsca, w których można dziecku zmienić pieluchę...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...