• Informacje na temat:

  afera o soli w polsce

Artykuły na temat: afera o soli w polsce
 • Natalia Kukulska (38 l.) przed 15. rocznicą ślubu wyjechała z rodziną do Hiszpanii. Po powrocie zamówiła mszę i urządziła przyjęcie.

 • Prywatny detektyw z Gdańska

  ..., w których tryskała krew i rozlegał się huk wystrzałów. Efekty dźwiękowe i wizualne eksponowano z pewną przesadą, a akcję dynamizowano przy pomocy dużej liczby ujęć. W Polsce jeszcze w ten sposób nie...

 • Polański nakręci "Sprawę Dreyfusa" w Polsce?

  Robert Benmussa, producent nowego filmu Romana Polańskiego "Sprawa Dreyfusa", odwiedził podkrakowskie Alvernia Studios. Zdjęcia do obrazu powinny rozpocząć się na wiosnę 2015. To, czy Polański zrealizuje ten film w Polsce, zależy w głównej mierze od "gwarancji bezpieczeństwa" ze strony polskiego rządu.

 • Metalmania: Królował death

  Na Dużej Scenie koncert szwedzkich klasyków death metalu z grupy Entombed, a na Małej żywiołowy występ pionierów gatunku z angielskiego Benediction - to w opinii wielu fanów najjaśniejsze chwile XXI edycji Metalmanii.

 • "Wolimy stonowane klimaty"

  W ciągu niespełna 10. lat istnienia zespół Hey zdążył osiągnąć popularność, której niewielu artystom w naszym kraju było dane w ostatnich latach doświadczyć. W poczet osiągnięć grupy można zaliczyć również to, iż jej członkowie w pewnym momencie świadomie postanowili usunąć się w cień i nie gonić za wszelką cenę za poklaskiem i zainteresowaniem mediów. Posunięcie odważne, na które mało kto zazwyczaj się zdobywa osiągnąwszy takie szczyty. Hey istnieje pomimo tego, że od ponad dwóch lat nie ma...