• Informacje na temat:

  afera w chinach

Artykuły na temat: afera w chinach
 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Cieszyn jak Cannes

  "Złe wychowanie" - najnowszy obraz Pedro Almodóvara opowiadający o aferze pedofilskiej w szkole prowadzonej przez księży, otworzy w czwartek, 22 lipca, festiwal filmowy Era Nowe Horyzonty w Cieszynie - informuje "Rzeczpospolita". Będzie to premiera w naszym kraju filmu, który inaugurował również festiwal w Cannes.

 • Wyrzucona z pracy za Deftones

  Dziennikarka pracująca w gazecie "The Monitor", wydawanej w jednym z miast w stanie Texas, w USA, została zwolniona z pracy po tym, jak zamieściła w niej zdjęcie Chino Moreno, wokalisty grupy Deftones, ubranego w bluzę z napisem "Fuct".

 • Walka z chińskimi piratami

  Przedstawiciele kilku czołowych hollywoodzkich studiów filmowych poinformowali, że rozpoczynają kolejną rundę walki przeciwko chińskim piratom, zarabiającym miliony na nielegalnym rozpowszechnianiu amerykańskich filmowych przebojów. Każdego roku amerykańskie studia tracą przez działalność chińskich oszustów prawie 200 milionów dolarów.

 • Fanki Papa Dance się nie mylą

  Dokładnie dwa lata po premierze ukazało się specjalne wydanie płyty Papa Dance "1 000 000 fanek nie mogło się mylić". Wydawnictwo możecie już wygrać w INTERIA.PL.

 • Zapracowany Jackie Chan

  Jackie Chan ( "Godziny szczytu" , "Kowboj z Szanghaju" ), gwiazdor kina akcji z Hongkongu, nie narzeka na brak zajęć. Filmografia bohatera "Godzin szczytu 2" liczy już niemal 100 pozycji, lecz Chan nie ustaje w pędzie. Nowe projekty realizowane będą w Ameryce i Azji. Zapewne wytężony wysiłek wynagrodzi aktorowi perspektywa dołączenia do grona najlepiej opłacanych aktorów Hollywood.

 • "Pokazuję środkowy palec, tak naprawdę go nie pokazując"

  Płytę "Esende Mylffon" zamykał słowami: "nie odchodzę, to jeszcze nie koniec". Jak mówił, tak zrobił. Po niespełna dwóch latach Tas De Fleja wraca w wielkim stylu z nowym albumem, wyprodukowanym w całości przez przemyskiego producenta WDK. Jak udała się ta kolaboracja? Czy Tede przeskoczył poprzeczkę, jaką ustanowił sobie poprzednią produkcją? Przekonajcie się sami. Wciągnijcie "Ścieżkę dźwiękową" i sprawdźcie wywiad z jej twórcą... Z Tede rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Na co do kina w Walentynki?

  Na Walentynki w polskich kinach pojawią się filmy choć nie zawsze bardzo romantyczne, to z pewnością opowiadające o różnych obliczach miłości.

 • Filmowe skandale roku

  Aresztowanie Romana Polańskiego, zakaz emisji filmu "Witajcie w życiu" Henryka Dederki, odmowa przyjęcia Specjalnej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego przez Andrzeja Seweryna... To tylko niektóre ze skandali, które wstrząsnęły kinowym światkiem w 2009 roku.

 • Berlinale 2014: "Nimfomanka" bez cenzury i polska "Obietnica"

  Dzisiaj rozpoczyna się 64. edycja festiwalu filmowego w Berline. O Złotego Niedźwiedzia powalczy 20 filmów, jednak najwięcej emocji wzbudza pokaz nieocenzurowanej wersji "Nimfomanki" Larsa von Triera. Polskim akcentem będzie premiera "Obietnicy" Anny Kazejak.

Wideo na temat: afera w chinach
 • Chińczyk na wynos

  W romantycznej scenerii, w ślicznie udekorowanej łodzi, nad pięknym jeziorem przystojny młody człowiek chce się oświadczyć ukochanej. Nagle dzieje się coś dziwnego - z nieba spada… krowa, wprost na zakochaną parę. Mrukliwy Roberto prowadzi w Buenos Aires sklep żelazny. Z pogardą patrzy na klientów i wykłóca się z producentami gwoździ o swoje zamówienia. Jego życie jest spokojne i uporządkowane. Tylko pozornie. Roberto pasjami przeczesuje prasę codzienną w poszukiwaniu pikantnych, pełnych...

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...