• Informacje na temat:

  afera w policji marzec

Artykuły na temat: afera w policji marzec
 • Skandale 2011 roku!

  ...kinową, twierdząc, że nie będzie przebywać w obecności kogoś, kto przyczynia się do zabijania zwierząt... Kolejna afera z początku roku to rezygnacja Edyty Górniak z usług menedżerki Mai Sablewskiej(...) zawodowych przyjętych dla roku 2011, dla których realizacji wymagać muszę pełnego zaangażowania i dyspozycyjności" - napisała. Sablewska o wszystkim dowiedziała się z Internetu. Marzec to głośna...

 • Dołączył do obsady "Spider-Mana"

  Denis Leary ("Bad Boy", "Afera Thomasa Crowna", "Fakty i akty") wystąpi w kolejnej części "Spider-Mana". Tytułową postać w filmie w reżyserii Marca Webba zagra Andrew Garfield.

 • Liroy nie będzie miło wspominał sobotniego (20 sierpnia) występu podczas Festiwalu Jedynki w Sopocie. Kielecki raper zbulwersował publiczność i organizatorów kontrowersyjnym zachowaniem, a po koncercie policja aresztowała jego narzeczoną Joannę K.

 • Janda reżyseruje "Mayday"

  Komedię "Mayday" Raya Cooneya reżyseruje w warszawskim Och-Teatrze Krystyna Janda. Jak mówi -sukces tej farsy, wystawianej w niektórych teatrach nawet od kilkunastu lat, wynika z tego, że jest perfekcyjnie napisana. Premiera spektaklu odbędzie się 18 marca.

 • Lżejszy wyrok dla skazanego ws. zabicia piosenkarki

  Egipski sąd skazał we wtorek (28 września) na 15 lat więzienia znanego magnata budowlanego i polityka Heszama Talaata Mustafę, skazanego w 2009 roku na karę śmierci za zlecenie zabójstwa popularnej w krajach arabskich libańskiej piosenkarki Suzanne Tamim.