• Informacje na temat:

  afera w teatrze

Artykuły na temat: afera w teatrze
 • Nie było afery z "wyklaskaniem" Maćka Stuhra w teatrze! Janda publikuje nagranie!

  Kilak dni temu głośno było o rzekomym wyklaskaniu Maćka Stuhra (40 l.) podczas jego przedstawienia w Teatrze Polonia. Okazuje się, że afera to tylko wymysł prawicowych mediów!

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Ostaszewska, Englert i Szumowska: Trudny, miłosny trójkąt z aferą w tle!

  ...stronie Jej małżeństwo przeżywało kryzys, gdy w warszawskim Teatrze Współczesnym spotkała młodego reżysera Macieja Englerta (70 l.), którego żoną jest do dzisiaj. Ich związek trwa już niemal 50

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Byle do matury!

  Ponad 120 ról w filmach, serialach i teatrze robi wrażenie! Krzysztof Kowalewski jednak nie spoczywa na laurach i jest daleki od zakończenia kariery. Ze śmiechem przyznaje, że o wycofaniu się pomyśli wtedy, gdy 12-letnia córka Gabrysia skończy szkołę!

 • Roman Polański: Reżyser to gawędziarz

  Umówiliśmy się na rozmowę. Nie o tym, co wydarzyło się prawie 40 lat temu w Los Angeles. Nie o ekstradycji, bo przecież od lat ściga go Interpol. To rozmowa o tym, co będzie. "Reżyser to gawędziarz" - mówi Roman Polański w RMF FM.

 • "Barwy szczęścia": Stella zapłaci najwyższą cenę

  .... Przygotowujemy obecnie spektakl "Zagraj to jeszcze raz, Sam" - to adaptacja tekstu Woody'ego Allena w reżyserii Magdaleny Cwen-Hanuszkiewicz. Premiera odbędzie się w Teatrze Miejskim w Lesznie. To(...) w teatrze, a na próbach spędzamy około ośmiu godzin dziennie. Taki system pracy spowodował, że jeszcze więcej czasu spędzam poza domem, ale wspólne tworzenie wraz z innymi pasjonatami sprawia mi dużo...

 • Janda reżyseruje "Mayday"

  Komedię "Mayday" Raya Cooneya reżyseruje w warszawskim Och-Teatrze Krystyna Janda. Jak mówi -sukces tej farsy, wystawianej w niektórych teatrach nawet od kilkunastu lat, wynika z tego, że jest perfekcyjnie napisana. Premiera spektaklu odbędzie się 18 marca.

 • Gillian Anderson: Niczego nie żałuję!

  ...przed zgiełkiem Hollywood. Wybiera niszowe produkcje i spełnia swoje marzenia o grze w londyńskim teatrze. Lecz nie zawsze było tak pięknie. Buntowniczka Filigranowa blondynka przyznaje, że od(...) nie słyszałam. Sądziłam, że fotograf był prawdziwym artystą. Byłam ubrana w skąpe gumowe wdzianko, a on poprosił bym pozowała na łóżku. Zgodziłam się nie mając pojęcia, że wybuchnie z tego taka afera...

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.