• Informacje na temat:

  afera z marihuana

Artykuły na temat: afera z marihuana
 • Kolejna afera narkotykowa "Na Wspólnej"!

  Nieświadomy Roman zezwala na uprawę roślin w ogródku odziedziczonego przez niego domu. Nie spodziewa się, że niewinnie wyglądające krzaczki to... marihuana! Co jeszcze wydarzy się w 1828. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!

 • "Sprawa Olgi J. jest absurdalna"

  Poseł Ruchu Palikota Łukasz Gibała ocenił, że organy państwa działały opieszale w przypadku afery Amber Gold, są za to zbyt restrykcyjne w sprawie znanej wokalistki Olgi J. oskarżonej przez prokuraturę o posiadanie blisko 3 gr marihuany.

 • "Klan": Synowie Michała zamieszani w aferę narkotykową?

  Koleżanka ze szkoły, która wpadła w oko braciom Chojnickim - Antkowi (Filip Turkiewicz) i Władkowi (Jan Oskroba) - zostanie przyłapana przez nauczycielkę na paleniu marihuany! Czy okaże się, że jointa załatwił jej jeden z synów Michała (Daniel Zawadzki) i Kingi (Katarzyna Tlałka)!

 • Niezbyt przyjemnie będzie wspominał tegoroczne święta Bożego Narodzenia Mick Hucknall, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Simply Red. Piosenkarzowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Policja znalazła je w jego domu podczas przeszukania, do jakiego doszło 25 listopada.

 • "Na Wspólnej": Afera narkotykowa wychodzi na jaw!

  ..."Ciasteczkowy" interes Romana kwitnie! Wypieki Sergiusza wyprzedają się w mgnieniu oka i to całymi workami! Maria jest zachwycona i prosi Romana o większe dostawy ciastek z "przyprawą". Oszołomiony Hoffer przekazuje dobre wieści Sergiuszowi. A ten już nie wytrzymuje i uświadamia Romana, że tą tajemniczą "przyprawą" jest marihuana! Hoffer staje jak wryty. Po chwili uświadamia sobie, że w domu ma...

 • Natalia Lesz kontra Kora: Wymiana złośliwości

  Natalia Lesz odpowiedziała na krytykę ze strony Kory Jackowskiej.

 • "Na dobre i na złe": Blanka bierze narkotyki?!

  Dziewczyna twierdzi, że "trawka" wcale do niej nie należy. - To nie moje! Próbowałam ci powiedzieć, ale jak zwykle były ważniejsze sprawy... Jednak doktor Consalida już jej nie ufa i kolejna rozmowa Blanki z matką kończy się kłótnią.   - Myślałam, że może wreszcie zmądrzałaś, że ta afera z Jaśkiem... - Przecież mówię ci, że to nie moje! - Wiem, to również moja wina. Ciągle nie...

 • Justin Timberlake skompromitowany

  W poniedziałek, 11 września, Justin Timberlake po raz pierwszy w swojej karierze wziął udział w popularnym i prestiżowym talk show "Late Show With David Letterman". Wokalista musiał odpowiedzieć na wiele niewygodnych pytań, dotyczących na przykład niesławnego incydentu z odsłonięciem piersi Janet Jackson podczas finału "Superbowl".

 • Szulim dostała nową pracę

  ...34-letnia prezenterka nie miała ostatnio dobrej passy. Najpierw afera z marihuaną, teraz rozwód... Mimo wszystko los się do niej uśmiechnął.

 • Szulerzy kontra fani Kory (teledysk "Ramona")

  "Życie zaczyna się w piątek" - to tytuł nowej płyty grupy Szulerzy, półfinalistów trzeciej edycji "Must Be The Music". Grupa wzbudziła nieco emocji wśród fanów... Kory za sprawą promującego teledysku "Ramona".

Wideo na temat: afera z marihuana
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

Dyskusje na temat: afera z marihuana