• Informacje na temat:

  afera z rybami

Artykuły na temat: afera z rybami
 • Restauratorzy czują się poniżeni przez Gessler

  ...z lokalnych portali Alicja Czysz. "Chcę pokazać, że zwykły człowiek z małej miejscowości ma swoją dumę i godność" - dodaje.  To skandal! To nie pierwsza afera wokół programu prowadzonego przez...

 • Święta polskich polityków

  W saunie, na nartach, na długich spacerach, w studiach telewizyjnych, ale przede wszystkim w gronie najbliższych planują spędzić Boże Narodzenie posłowie z różnych klubów parlamentarnych.

 • Serialowa jesień w Stanach

  ...7 września: "Sons of Anarchy", sezon trzeci. Powrót motocyklistów z miasteczka Charming . Tym razem twórca show zapowiedział, że tytułowi Synowie Anarchii okażą się nie aż tak "grubymi rybami" za jakie się mieli w rodzimym mieście. Stacja: FX 8 września: "Hellcats", premiera. Nowy serial CW to komediodramat opowiadający o zmaganiach i perypetiach dziewczyn z drużyny cheerleaderek...

 • Recenzja Artur Andrus "Cyniczne córy Zurychu": Ocalić folię śniadaniową

  Literacko świetny jest tu nawet aliteracyjny tytuł. Wgłąb płyty tym lepiej. Przy czym muzyczna płyta to do końca nie jest.

 • Barrymore i Lange: Brud i smród

  Drew Barrymore ( "Aniołki Charliego" , "50 pierwszych randek" ) i Jessica Lange ( "Duża ryba" , "Frances" ) będą gwiazdami filmu "Grey Gardens", który opowie o dwóch ekscentryczkach spokrewnionych z żoną prezydenta Johna Fitzgerlada Kennedy'ego, Jacqueline. Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest Michael Sucsy, dotąd znany z realizacji reklamówek.

 • Sarandon w narkotykowej wojnie

  Susan Sarandon jest w trakcie rozmów dotyczących jej udziału w thrillerze "Snitch". Aktorka pojawi się u boku Dwayne'a Johnsona.

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.

Wideo na temat: afera z rybami
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.