• Informacje na temat:

  afery korupcyjne w polsce

Artykuły na temat: afery korupcyjne w polsce
 • "Radio Romans": Dziennikarze w szponach uczuć

  Opowieść o początkach prywatnego radia w Polsce to dobry pomysł na serial. Ale tylko, gdy jego bohaterami targają dzikie namiętności.

 • Najbardziej interesujące zagadki kryminalne w serialach

  Z każdym dniem przybywa w Polsce fanów amerykańskich seriali kryminalnych. I nie ma się czemu dziwić. W końcu w Stanach Zjednoczonych są świetni specjaliści, którzy wiedzą, jak zarobić i zrobić serial, który pokochają widzowie na całym świecie. Fabuła trzymająca w napięciu, barwne postacie i naprawdę wciągające kryminalne łamigłówki - oto prosty przepis na sukces. Zerknijmy na produkcje, które do...

 • Weronika Marczuk żąda 100 tysięcy odszkodowania!

  Weronika Marczuk (43 l.) domaga się przeprosin i gigantycznego odszkodowania od CBA za zniszczenie kariery!

 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  ...historię o odkryciu i ukróceniu wielkiej afery korupcyjnej.   Trzecia to drugi sezon "Santa Clarita Diet". Życie Hammondów, przeciętnego amerykańskiego małżeństwa i ich nastoletniej córki, zmienia się(...) "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

 • Serialowy przewodnik

  ...dziennikarce w ujawnieniu afery korupcyjnej dotyczącej miejskiego radnego. Zanim jednak dociera na spotkanie, kobieta ginie. Znika też koperta z dowodami. Za morderstwem może stać właśnie radny, były...

 • Serialowy przewodnik

  Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

 • Eldo ma problem z polską piłką

  Warszawski raper komentuje sytuację panującą w krajowym futbolu.

 • "Służby specjalne": Wszelkie podobieństwo przypadkowe?

  Działania polskich tajnych służb - to temat fabularnych "Służb specjalnych" w reżyserii i na podstawie scenariusza Patryka Vegi. Produkcja trafi do kin 3 października. Bohaterami niektórych wątków są politycy.

Wideo na temat: afery korupcyjne w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.