• Informacje na temat:

  afery narkotykowe

Artykuły na temat: afery narkotykowe
 • Aktorka zamieszana w aferę narkotykową

  8 listopada ruszył proces "dilera gwiazd". Do współpracy z nim przyznała się 36-letnia aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz".

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • "Klan": Synowie Michała zamieszani w aferę narkotykową?

  Koleżanka ze szkoły, która wpadła w oko braciom Chojnickim - Antkowi (Filip Turkiewicz) i Władkowi (Jan Oskroba) - zostanie przyłapana przez nauczycielkę na paleniu marihuany! Czy okaże się, że jointa załatwił jej jeden z synów Michała (Daniel Zawadzki) i Kingi (Katarzyna Tlałka)!

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Anna Głogowska przerywa milczenie w sprawie afery narkotykowej: Komuś zależało, by mnie opluć

  Wplątana przez tabloidy w aferę narkotykową Anna Głogowska (39 l.) boi się utraty dobrego imienia. Zamierza iść do sądu i wygrać!

 • Sarandon w narkotykowej wojnie

  Susan Sarandon jest w trakcie rozmów dotyczących jej udziału w thrillerze "Snitch". Aktorka pojawi się u boku Dwayne'a Johnsona.

 • "Ojciec Mateusz": Uwikła się w aferę narkotykową!

  W serialu niecierpliwie czeka, aż jego bohater się zakocha. Jednak Artur Pontek w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Niezbyt przyjemnie będzie wspominał tegoroczne święta Bożego Narodzenia Mick Hucknall, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Simply Red. Piosenkarzowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Policja znalazła je w jego domu podczas przeszukania, do jakiego doszło 25 listopada.

 • "Ojciec Mateusz": Na tropie afer

  Śledztw, z jakimi muszą sobie poradzić sandomierscy policjanci, nie powstydziłby się... Nowy Jork. Pościgi za podejrzanymi, afery narkotykowe - to nas właśnie czeka w serialu w najbliższych tygodniach. Dowód znikł Marczak (Artur Pontek) i Gibalski (Rafał Cieszyński) nawet nie przypuszczają, w jaką aferę zostaną wciągnięci, gdy podążą za mężczyzną uciekającym autem. Kiedy w końcu go dopadną...

 • "Widzowie mieli mdłości"

  Publiczność festiwalu filmowego w Cannes była w szoku po projekcji dramatu "Heli". To wyjątkowo brutalna historia o meksykańskiej mafii i skorumpowanej do szpiku kości policji. "Widzowie mieli mdłości" - piszą dziennikarze.

Zdjęcia na temat: afery narkotykowe
Wideo na temat: afery narkotykowe