• Informacje na temat:

  afery narkotykowe

Artykuły na temat: afery narkotykowe
 • Aktorka zamieszana w aferę narkotykową

  8 listopada ruszył proces "dilera gwiazd". Do współpracy z nim przyznała się 36-letnia aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz".

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • "Klan": Synowie Michała zamieszani w aferę narkotykową?

  Koleżanka ze szkoły, która wpadła w oko braciom Chojnickim - Antkowi (Filip Turkiewicz) i Władkowi (Jan Oskroba) - zostanie przyłapana przez nauczycielkę na paleniu marihuany! Czy okaże się, że jointa załatwił jej jeden z synów Michała (Daniel Zawadzki) i Kingi (Katarzyna Tlałka)!

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Anna Głogowska przerywa milczenie w sprawie afery narkotykowej: Komuś zależało, by mnie opluć

  Wplątana przez tabloidy w aferę narkotykową Anna Głogowska (39 l.) boi się utraty dobrego imienia. Zamierza iść do sądu i wygrać!

 • Sarandon w narkotykowej wojnie

  Susan Sarandon jest w trakcie rozmów dotyczących jej udziału w thrillerze "Snitch". Aktorka pojawi się u boku Dwayne'a Johnsona.

 • "Ojciec Mateusz": Uwikła się w aferę narkotykową!

  W serialu niecierpliwie czeka, aż jego bohater się zakocha. Jednak Artur Pontek w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Niezbyt przyjemnie będzie wspominał tegoroczne święta Bożego Narodzenia Mick Hucknall, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Simply Red. Piosenkarzowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Policja znalazła je w jego domu podczas przeszukania, do jakiego doszło 25 listopada.

 • "Ojciec Mateusz": Na tropie afer

  Śledztw, z jakimi muszą sobie poradzić sandomierscy policjanci, nie powstydziłby się... Nowy Jork. Pościgi za podejrzanymi, afery narkotykowe - to nas właśnie czeka w serialu w najbliższych tygodniach. Dowód znikł Marczak (Artur Pontek) i Gibalski (Rafał Cieszyński) nawet nie przypuszczają, w jaką aferę zostaną wciągnięci, gdy podążą za mężczyzną uciekającym autem. Kiedy w końcu go dopadną...

 • "Widzowie mieli mdłości"

  Publiczność festiwalu filmowego w Cannes była w szoku po projekcji dramatu "Heli". To wyjątkowo brutalna historia o meksykańskiej mafii i skorumpowanej do szpiku kości policji. "Widzowie mieli mdłości" - piszą dziennikarze.

Zdjęcia na temat: afery narkotykowe
Wideo na temat: afery narkotykowe
 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...