• Informacje na temat:

  afrodyzjak

Artykuły na temat: afrodyzjak
 • Dzień Kobiet to nie tylko kwiaty! Ewa Wachowicz proponuje kulinarne afrodyzjaki!

  ...zdradziła, że wierzy w kulinarne afrodyzjaki. Ich moc oczywiście testowała na swoich partnerach wielokrotnie.  Przygotowanie z tego typu produktów romantycznej kolacji może zwrócić się z nawiązką!  "Przede wszystkim afrodyzjakiem w kuchni są potrawy lekkostrawne, owoce morza, ponieważ one bardzo szybko są trawione, a z drugiej strony mają dużą ilość białka, które jest szybko przyswajalne, więc dla...

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • Magda Gessler zajada się... ciekłym mózgiem krewetki. Zwiększa jej ochotę na seks!

  Magda Gessler (60 l.) uwielbia ostrygi i mózg grillowanej krewetki. Jak przyznaje, to jej afrodyzjak!

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • To kolejny dowód na to, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Małżeństwo Doroty Segdy i Stanisława Radwana trwa od dziesięciu lat. Spora różnica wieku nie jest żadną przeszkodą. Jak twierdzi aktorka, "nie ma lepszego afrodyzjaka dla takiej kobiety jak ona niż mózg mężczyzny".

 • Afrodyzjak Brandy

  Specjalizująca się w r'n'b Brandy przygotowuje się do wydania czwartego w dorobku albumu. Krążek noszący tytuł "Afrodisiac" ma ukazać się pod koniec czerwca.

 • "M jak miłość": Kolejne zaręczyny?

  W siedlisku przygotowania do święta zakochanych trwają od samego rana. Marzenka dba o dekoracje - baloniki, kwiaty i serduszka... Za to Anna wybiera romantyczne menu. - Ratatuj? Bakłażan to gruszka miłości... Reszta składników to też afrodyzjaki... Tymianek, pomidory, czosnek... - Czosnek to afrodyzjak? To ja chyba dziękuję! Jak tu się potem całować? Chwilę później Gruszyńska odbiera telefon...

 • Afrodyzjak Marilyna Mansona

  Modelka Dita Von Teese, obecna partnerka Marilyna Mansona, wspomina pierwszą randkę z kontrowersyjnym artystą. Podczas spotkania para wypiła całą butelkę absyntu i stracili wszelkie zahamowania.

 • Mateusz Banasiuk nie chce dziecka z Boczarską? "Teraz nie!"

  ...i obojętności na otoczenie, co działa jak najlepszy afrodyzjak! "Lubię flirt. Emocje. Szybkie bicie serca. Z takiego flirtu niekoniecznie coś musi wynikać. Staram się tego nie robić, gdy mam dziewczynę...

 • Afrodyzjak o zmiennym działaniu

  Afromental "The B.O.M.B.", EMI

Zdjęcia na temat: afrodyzjak
Wideo na temat: afrodyzjak
Dyskusje na temat: afrodyzjak