• Informacje na temat:

  afryka przemoc

Artykuły na temat: afryka przemoc
 • Charlize Theron: Rodzinne piekło aktorki!

  Prawdziwy american dream - tak można podsumować historię Charlize Theron. Dziewczyna wychowana na afrykańskiej farmie, bez żadnych znajomości i aktorskich korzeni brawurowo podbiła Fabrykę Snów. Dziś(...) dalej na następnej stronie... Nie miała łatwego dzieciństwa. Ojciec był alkoholikiem. Przemoc była w domu na porządku dziennym. Kiedy Charlize miała 15 lat, w trakcie awantury matka...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Książę Harry i Meghan Markle: na jaw wychodzą zadziwiające tajemnice aktorki. Co na to królowa?

  ...jej przeszłość, a także rodzinę. Przyrodni brat Meghan, Thomas Markle (50), kilka dni temu został aresztowany za przemoc wobec swojej partnerki! Często gości u Harry'ego Meghan urodziła się w Los(...) na takie spotkanie musiała czekać aż 5 lat!). Nagie zdjęcia i przemoc w rodzinie Niestety, sytuacja się zmieniła. Najpierw media ujawniły, że Meghan, będąc początkującą aktorką, zrobiła sobie...

 • Jolie na G8 przeciw przemocy seksualnej

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie, która jest ambasadorem dobrej woli Wysokiego Komisarza NZ ds. Uchodźców (UNHCR), zaapelowała w czwartek na spotkaniu ministrów G8 o podjęcie działań dla zapobiegania przemocy seksualnej wobec kobiet w strefach konfliktów.

 • Weekend w serialach

  ...wyglądają umowy z klientami firmy. Krzysiek znów boryka się z problemami, które go przerastają, a na dodatek na cel bierze go Paweł, który znajduje sposób na rozwiązanie życiowych problemów Igi. "Afryka - za(...) rodziny stosował przemoc psychiczną wobec swojej córki.

 • Kto jeszcze na Open'erze?

  Blues-rockowi The Dead Weather, taneczny Fat Boy Slim, gitarowi Wild Beasts i pochodzący z Afryki Die Antwoord to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji gdyńskiego Open'er Festival.

 • Nie ma żadnych granic

  ..."Ja się totalnie nie zgadzam z tym, że są (w kinie) jakieś granice. Nie ma żadnych. Póki jest na świecie zło, przemoc, głupota, brutalność, chamstwo, terroryzm, Kaczyńscy, Putin - trzeba filmować". Z Andrzejem Żuławskim, przewodniczącym jury konkursu międzynarodowego 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, rozmawiał Tomasz Bielenia.

 • Womad Festival: Satysfakcja

  Zaangażowany rap z Palestyny, pozytywne przesłanie z Jamajki, groźne pomrukiwania ze stepów Mongolii i bębny z Afryki - w angielskim miasteczku Charlton Park ruszyła kolejna edycja festiwalu Womad.

 • "Wahadełko za bardzo przesunęło się w stronę zabawy"

  Jest synem słynnego Boba Marleya. Współpracował z wieloma znakomitymi artystami, w mniejszym lub większym stopniu maczał palce w niemal wszystkich projektach, które w ostatnim czasie osiągnęły sukces na scenie reggae. W dorobku ma aż siedem statuetek Grammy, mimo że wydał tylko dwa albumy. Ostatni "Revelation Partt 1" właśnie trafił do sprzedaży.

 • Raj utracony

  "W lepszym świecie" ("Haevnen"), reż. Susanne Bier, Dania/Szwecja 2010, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 8 lipca 2011 roku.

Wideo na temat: afryka przemoc
 • Sen o Afryce

  Niemiecki lekarz Ebbo Velten spędził kilkanaście lat w Afryce walcząc z epidemią śpiączki afrykańskiej. Po kilku latach choroba została prawie całkowicie wyeliminowana, a Velten wraz z żoną mają wkrótce wrócić do Europy, gdzie mieszka ich nastoletnia córka. Wyjazd z Afryki okazuje się jednak dla niego wyjątkowo trudny. Przez lata zżył się z fascynującymi i żywiołowymi mieszkańcami Afryki, tak że nie potrafi już wyobrazić sobie powrotu do beznamiętnej zachodniej rzeczywistości. Velten nie...

 • Magiczna podróż do Afryki

  Nakręcona z wielkim rozmachem pierwsza europejska superprodukcja łącząca zjawiskowej urody ujęcia afrykańskiej przyrody, najnowocześniejszą animację komputerową i przełomowe efekty wizualne! W imponującym przygodowym widowisku, kręconym m.in. w Namibii i Republice Południowej Afryki, najmłodsi widzowie prześledzą emocjonującą podróż 10-letniej Jany. Obdarzona niezwykłą wrażliwością i wyobraźnią dziewczynka wyrusza w poszukiwaniu Kabbo, jej pomysłowego ciemnoskórego kolegi, który nagle...

 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.