• Informacje na temat:

  afrykańskie krokodyle

Artykuły na temat: afrykańskie krokodyle
 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  ...imponująco, ale niestety to ostatnie było pewną grą pozorów. - Na lotnisku wojskowym w Skierniewicach urządziliśmy lotnisko afrykańskie. Beczki po oleju Castrol ściągnęliśmy z portów w Trójmieście...

 • Mel C wpadła do rzeki pełnej krokodyli

  Mnóstwo strachu najadła się gwiazda Spice Girls Mel C podczas przeprawy przez afrykańską rzekę Zambezi.

 • Polsko-afrykańska koprodukcja

  W sobotę 18 lutego z wielkim rozmachem zaczął się I Festiwal Filmów Afrykańskich w Luksorze (Egipt). Wśród tuzina filmów wybranych do konkursu krótkich metraży znalazła się polsko-zimbabweańska koprodukcja "Nyaminyami amaji abulozi" ("Nyami Nyami i jajka zła"). Jest to pierwsza polsko-afrykańska produkcja filmowa.

 • Afryka w trójwymiarze

  W piątek, 13 lutego, na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie i Warszawie zadebiutuje obraz "Afrykańska przygoda 3D - safari nad Okavango" . Dzięki trójwymiarowej opowieści przeniesiemy się w jeden z najbardziej unikalnych obszarów Afryki.

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • "Nie staram się być ostrożny"

  O udanej prowokacji z okładką albumu "Tylko dla...", rozstaniu w wytwórnią Universal Music Polska, likwidowaniu zła i 25-leciu formacji Apteka opowiada Jędrzej 'Kodym' Kodymowski, najbardziej niepokorny wśród niepokornych artystów polskiej sceny alternatywnej. Oczywiście odcinający się od tej, jak i od każdej, sceny muzycznej. Z Kodymem rozmawiał Artur Wróblewski.

Wideo na temat: afrykańskie krokodyle
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.