• Informacje na temat:

  after party zespół

Artykuły na temat: after party zespół
 • "Roztańczony PGE Narodowy" na antenie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music

  ...rodem ze słonecznej Hiszpanii usłyszymy również w duecie z Moniką Lewczuk w utworze "Libre". Swoje hity wykonają również m.in.: Long & Junior , MIG oraz zespół After Party . Koncert...

 • Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition: Collage i Osada Vida

  Polskie grupy Collage i Osada Vida dołączają do składu Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition.

 • Piotr Iwicki sugeruje, że wygrana Kasi Cerekwickiej w Opolu była ustawiona

  ...wykonawców. Kolejny rok z rzędu wystąpili weterani opolskiej imprezy: Maryla Rodowicz, Ania Wyszkoni, zespół Feel czy Pectus. Ponadto publiczność mogła zobaczyć konferansjerkę śpiewającego wuefisty Rafała(...) bezspornie był czymś, co mogło wpłynąć na werdykt sobotniego konkursu. Artystka pozostawiła w tyle zespół Pectus i Izabelę Trojanowską (cała trójka weszła do ścisłego finału konkursu premier...

 • Kapitan Nemo gwiazdą gotyckiego Castle Party

  Castle Party - jeden z największych festiwali muzyki gotyckiej w Europie Środkowo-Wschodniej - rozpocznie się w czwartek (17 lipca) w Bolkowie (Dolnośląskie). Podczas imprezy odbędzie się kilkadziesiąt koncertów zespołów z Polski i zagranicy.

 • Wystartował katowicki Festiwal Nowa Muzyka

  Podczas dziewiątej edycji festiwalu Nowa Muzyka (21-24 sierpnia) zaprezentowane zostaną dokonania artystów z pogranicza elektroniki, soulu, jazzu, rhythm and blues. Na kilku scenach w Katowicach wystąpi ok. 60 zespołów, w tym m.in. Kelis, Jaga Jazzist czy WhoMadeWho.

 • Acid Drinkers skopią tyłki emerytom?

  Członkowie metalowej grupy Acid Drinkers chcą wystąpić na festiwalu w Opolu! Zespół zaapelował do swoich fanów o głosowanie w internecie na ich kandydaturę.

 • Bunt czy produkt?

  Po premierze płyty "Afterparty" w katowickim klubie Cogitatur, która odbyła się 27 kwietnia, zespół Cool Kids Of Death w tym samym miejscu zakończył trasę koncertową.

 • "Dalej, szerzej, internacjonalnie"

  Zespół SiStars, po wydaniu w październiku 2005 roku albumu "AEIOU", już na dobre zadomowił się w czołówce najpopularniejszych wykonawców w naszym kraju. Według zapowiedzi samych muzyków, jednak nie(...) MTV, a zespół planuje koncerty poza granicami Polski. Tuż przed zakończeniem polskiej części trasy koncertowej promującej "AEIOU", Artur Wróblewski rozmawiał z wokalistką Natalią Przybysz

 • MetalFest: Napalm Death nie zagra, ale zagra

  Organizatorzy MetalFest (20-22 czerwca w Jaworznie) poinformowali o odwołaniu koncertu Napalm Death. Grupa wystąpi jednak w Polsce tuż po festiwalu.

 • Nie brali udziału w gwałcie

  Członkowie brytyjskiej formacji N-Dubz odcinają się od oskarżeń o udział w gwałcie.