• Informacje na temat:

  afterparty tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: afterparty tańca z gwiazdami
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odpadała z "Tańcem z Gwiazdami"!

  Pierwszy odcinek nowej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" już za nami. Widzowie oprócz mocnego składu gwiazd, mogli zobaczyć również nowych tancerzy, w tym znaną z serialu "Klan" Agnieszkę Kaczorowską. Jednaj największym szokiem pierwszego odcinka okazało się... odpadnięcie typowanej na faworytkę Mary wierzbickiej, czyli Oli Zimińskiej z "Na Wspólnej"! Sprawdź szczegóły!

 • "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

  Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość", przyjęła propozycję z polsatowskiego show. Jesienią będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z gwiazdami" w... Polsacie?!

  "Taniec z gwiazdami" wróci do telewizji. To jednak nie stacja TVN, ale prawdopodobnie Polsat pokaże nową edycję popularnego, tanecznego show.

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz na parkiecie

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Klan", "Na dobre i na złe") przyjęła propozycję z polsatowskiego show. Jesienią będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • Kraków w rytmie reggae

  W dniach 9-10 kwietnia (piątek i sobota) w Klubie Kwadrat odbędzie się pierwsza edycja Cracow Reggae Festival.

 • Talib atakuje Wrocław

  Koncertem znanego z Kanału Audytywnego rapera L.U.C.-a rozpoczyna się w sobotę (19 lipca) pierwszy dzień Wrocław 2012 Festival. Dwudniowa impreza zapowiada się na smakowitą ucztę dla fanów czarnych brzmień.

 • "Spełnienie marzenia"

  Żadnych innych Szwedów Polacy nie kochają tak bardzo, jak tych sześciu z grupy Sabaton. I żadnych innych sześciu Szwedów tak bardzo nie uwielbia Polski! Na dwa miesiące przed oficjalną premierą w Niemczech mogliśmy posłuchać ich nowej płyty "Carolus Rex". I twarzą w twarz spotkać liderów Sabatona, którzy opowiedzieli nam m.in. o planowanym na 4 sierpnia koncercie podczas Przystanku Woodstock.