• Informacje na temat:

  aga i rafał

Artykuły na temat: aga i rafał
 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  Natasza Urbańska (37 l.) i Rafał Brzozowski decyzją widzów znaleźli się w finale "SuperStarcia", pokonując m.in. Mietka Szcześniaka, Monikę Borzym czy Titusa z Acid Drinkers. Werdykt budzi sporo emocji, również w samej branży muzycznej.

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • "M jak miłość": Atak Rafała, śmierć matki i kolejna ciąża

  ...powiesz Tomkowi o tej ciąży, to on nigdy ci tego nie wybaczy. I wiesz, co, Aga...  Będzie miał rację! Czy Agnieszka zdobędzie się na odwagę i zdradzi Chodakowskiemu, że zostanie ojcem? Dramat Anny! Gruszyńska wyzna Ewie, że wciąż martwi się o Rafała...    - Zastanawiam się, co się z nim dzieje... On też jest sam, w dodatku chory, potrzebuje pomocy...  - Ty go jeszcze bronisz...

 • Mess Age: "Syndrom trzeciej płyty"

  Gdańska grupa Mess Age, która w połowie 2005 roku zarejestrowała swoją nową płytę, właśnie doczekała się jej wydania. "Rejected Burden", trzeci pełnowymiarowy materiał thrash / deathmetalowej formacji miał swą premierę w poniedziałek, 24 października. Podobnie, jak poprzedzający go album "Crushed Inside" (2004), tak i nowe dokonanie Pomorzan wydała katowicka Metal Mind Productions.

 • "Klan": Ola i Rafał coraz bliżej rozstania...

  Rafał (Marcin Kwaśny) poinformuje Olę (Kaja Paschalska), iż zamierza spędzić Wigilię u swoich rodziców, ale obieca jej, że wróci do Warszawy w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. - Biorę pod uwagę i taką opcję, że go nie będzie całe święta - pożali się Lubiczówna siostrze.

 • "Mieszanka stylistyczna"

  Gdański zespół Mess Age rozpoczął działalność niewiele ponad pięć lat temu, w marcu 1998 roku. Na początku partie wokalne wykonywali Joanna Paszke i Rafał Kawalerowski. Dwa lata później Joanna opuściła szeregi Mess Age i Rafał (Raaf) został samodzielnym wokalistą. Mess Age dość regularnie wydawał demówki, a jedną z nich - "Reborn" - nagrał w studiu RED należącym do Piotra Łukaszewskiego, byłego

 • Ola Lubicz zdradzi Norberta z Rafałem!

  W końcu stanie się to, na co zanosiło się już od dawna! Ola (Kaja Paschalska) zdradzi Norberta (Kuba Świderski) z Rafałem (Marcin Kwaśny). Na dodatek zrobi to na oczach własnej mamy Krystyny (Agnieszka Kotulanka) w dniu jej imienin!

 • Cieszyński jak Marlboro Man

  W jedną z postaci w komedii "Fenomen", która 7 maja wejdzie na ekrany kin, wciela się Rafał Cieszyński.

 • Były facet Agnieszki Kaczorowskiej komentuje rozstanie!

  Rafał Samborski (40 l.) w końcu przerwał milczenie...

 • Agnieszka Czyż rozlicza się z przeszłością (teledysk: "Plan awaryjny")

  "Plan awaryjny" to utwór zapowiadający debiutancką płytę Agnieszki Czyż, półfinalistki programu "The Voice of Poland" z drużyny Marii Sadowskiej.

Wideo na temat: aga i rafał
 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

Dyskusje na temat: aga i rafał