• Informacje na temat:

  against me w polsce

Artykuły na temat: against me w polsce
 • "Stan Against Evil": Stan kontra demony po raz trzeci

  W kwietniu na antenie zadebiutuje trzeci sezon serialu "Stan Against Evil".

 • "Sól ziemi" Wima Wendersa z Nagrodą Publiczności na Docs Against Gravity

  "Sól ziemi" - film Wima Wendersa o brazylijskim fotografie Sebastiao Salgado został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 12. edycji festiwalu Docs Against Gravity.

 • "Stan Against Evil": Horror i komedia w jednym

  W lutym na antenie fani horroru będą mogli zobaczyć nowy serial. "Stan Against Evil" z Johnem C. McGinleyem zadebiutuje na ekranach 16 i 23 lutego.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • "Stan Against Evil": "Będziemy oblewać was krwią przez godzinę" - rozmawiamy z Janet Varney

  O serialu "Stan Against Evil", litrach sztucznej krwi i flakach, "Legendzie Korry" oraz "Voyage to the Stars" rozmawiamy z Janet Varney, serialową Evie.

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Lesień pierwszym przegranym

  Wyścig o Kryształową Kulę i czerwoną Corvettę ruszył pełną parą. Pierwszy odcinek VII edycji programu otworzył występ zespołu perkusyjnego STOMP, który właśnie rusza w tournee po Polsce. Na pierwszy(...)-Michno. Para za cha-chę "Cuentame Que Te Paso" otrzymała aż 46,6% głosów SMS wszystkich głosujących telewidzów. Na jurorach największe wrażenie zrobił walc angielski "Against All Odds" w wykonaniu Tomasza...

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Don Airey zagra w Warszawie

  Don Airey, klawiszowiec Deep Purple 21 marca na deskach Progresja Music Zone (Noise Stage) w Warszawie zaprezentuje swój własny projekt.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").