• Informacje na temat:

  agat jednostka

Artykuły na temat: agat jednostka
 • Pitbull

  ...sprawą Agaty, matki dwójki dzieci, którą terroryzuje mąż. Agata chce odejść od męża, ale ten zapowiedział, że jeśli to zrobi, zabije siebie i dzieci. Monika zgadza się z nim porozmawiać. Zamaskowani(...) komenda stołeczna z Gebelsem i Nielatem. Przejmują śledztwo. Monika rozmawia z mężem Agaty. Mężczyzna wydaje się bardzo miły i uprzejmy. Częstuje Monikę kawą. Robi na niej całkiem dobre wrażenie...

 • "Ranczo": Nierozważna i nieromantyczna

  Emilia Komarnicka nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką („Ranczo”), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą („Na dobre i na złe”). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Serialowy przewodnik

  ...do siebie Ewę... "Pierwsza miłość" odc. 1860 Kinga staje się opryskliwa w stosunku do Majki, która podważa jej zawodowe decyzje, dotyczące pracowników "Barbariana". Tymczasem Agata odwiedza(...) wdzięczny Agacie, że poznał prawdę o swoim biologicznym ojcu. Agata namawia go na przyłączenie się do jej planu zniszczenia Wekslera! Zosia udaje przed Kingą, że zależy jej na Arturze. Tymczasem Kinga...

 • Bywa nieugięty

  Prywatnie bardzo różni się od mecenasa Dębskiego, w którego wciela się w serialu "Prawo Agaty". - Jestem otwarty, z wiekiem coraz bardziej - mówi Leszek Lichota. Czasami jednak bywa zasadniczy, jak jego bohater.

 • "Na dobre i na złe": Powrót Tomka

  Ciężka praca w Anglii dała efekty. Tomek (Bartosz Obuchowicz) może już spłacić swój honorowy dług. Czy zakończy tułaczkę po świecie i wznowi studia? Jego bliscy o tym marzą.

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.