• Informacje na temat:

  agata bluzek

Artykuły na temat: agata bluzek
 • ...6 lipca Agata Kornhauser-Duda (45 l.) będzie miała okazję osobiście poznać Melanię Trump (47 l.). Tego dnia prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump (71 l.) przyleci do Polski z pierwszą wizytą. Polska pierwsza dama szykuje modową niespodziankę!

 • Agata Młynarska: Warto pomagać

  Agata Młynarska, popularna prezenterka i dziennikarka, jest ambasadorką fundacji Dziecięca Fantazja i lat działa charytatywnie. Jaki jest sens pomagania innym?

 • Pierwsza miłość

  Sabina znajduje bluzkę poplamioną krwią Igora. W ten sposób zyskuje materiał do badań genetycznych. Agata natomiast namawia Piotra, by wyraził zgodę na...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Młynarska powiększyła biust?

  Agata Młynarska , choć dawno przekroczyła magiczną czterdziestkę, nadal wygląda bardzo atrakcyjnie. Jej znajoma sugeruje, że powiększyła ona biust. Co na to sama zainteresowana?

 • Kawiarnia, szafa, apteka...

  "Organizując niektóre punkty programu w plenerze, udowadniamy, że formuła rozgrywania festiwali filmowych wyłącznie w kinowych salach, nie dotyczy już Krakowa" - mówi Agata Kukułka z Outside Music, jedna z organizatorek wydarzeń towarzyszących 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Barwy szczęścia

  ...związane z warzywniakiem. Jadzia zleca mężowi przygotowanie ulotki reklamującej sklep. Hubert domyśla się, że Agata kradnie ubrania.

 • "X Factor": Dokąd dopłynie Mała Syrenka?

  Powrót znanego z pierwszej edycji Dawida Podsiadło, występ wziętej aktorki dubbingowej i pojawienie się wokalistki z "Bitwy na głosy" - to najważniejsze wydarzenia trzeciego odcinka drugiej edycji programu "X Factor".

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz wodzony na pokuszenie! Paulina uwodzi go skąpym strojem...

  Na gospodarstwo do Łukasza przyjechały trzy kandydatki: Paulina (29 l.), Iwona (31 l.) i Agata (30 l.). Rolnik na początku przed kamerami przyznał, że trzecia z pań już na wstępie jest jego faworytką(...) kusząco wyglądać. Faworytka Agata gotowała obiad w bluzce bez ramiączek, Iwona przyozdobiła włosy uroczą kokardą, a Paulina paradowała w koszulce z głębokim dekoltem i bardzo skąpych szortach. Spod nich...

 • Serialowy przewodnik

  DNA zmarłego męża. Agata namawia Piotra, by przyjął propozycję Sabiny. Aśka powoli owija sobie Miksera wokół palca. Kinga zakłada profil na portalu randkowym. odc. 1873 Przed kolejną akcją Aleks(...) rodzinnego obiadu, ale ustępuje. Musi znaleźć w sobie siłę, by zaprosić na to spotkanie Zuzę. "Prawo Agaty" odc.5 Agata spotyka się z Hubertem, ten jednak nie umie jej pomóc. Pewna kobieta twierdzi, że...

Zdjęcia na temat: agata bluzek
 • Agata Młynarska
Wideo na temat: agata bluzek
 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...