• Informacje na temat:

  agata buzek z mężem

Artykuły na temat: agata buzek z mężem
 • Agata Buzek i Jacek Braciak zaręczą się?!

  Jakiś czas temu media obiegła wieść o nowym związku w polskim show-biznesie. Agata Buzek (43 l.) i Jacek Braciak (50 l.) są parą! Ich znajomość robi się coraz bardziej poważna. Czyżby nadszedł czas na... zaręczyny? Bliskim przyjdzie im gratulować?

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Jacek Braciak poprosi Buzek o rękę?! Co za wieści!

  Według najnowszych doniesień prasy Jacek Braciak (50 l.) i Agata Buzek (42 l.) są w trakcie podejmowania ważnych decyzji. Czyżby planowali wspólną przyszłość jako mąż i żona?

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • ...w teledysku do piosenki "Don't get around much more", którą śpiewa Rod Stewart i Krzysztof Krawczyk. Jest wegetarianką, aktywnie działa na rzecz praw człowieka i zwierząt. Jej mężem jest od 2006 roku Adam...

 • Agata Buzek kończy 35 lat

  Agata Buzek obchodzi we wtorek, 20 września, 35 urodziny. Córka byłego premiera zasłynęła rolą Sabiny Jankowskiej w obsypanym nagrodami filmie Borysa Lankosza "Rewers".

 • Agata Kulesza gotowa na batalię sądową z mężem. Przyjaciółki ruszyły z pomocą!

  .... Razem z obecnym mężem prowadzili trudną walkę z jego alkoholizmem i wtedy to Agata służyła jej wsparciem. Obecnie role się odwróciły.  Widziała, że Kulesza płaci wysoką cenę za stres. "Ostatnie lata(...) odkryła jej nowe źródło. Wie, że Kasia, Agnieszka Suchora, Agata Buzek, Iza Kuna są w pogotowiu.  "To niezwykłe, wrażliwe kobiety. Mogę się przy nich wypłakać, a one mnie nie wyśmieją" – mówi.   Batalia...

 • Ewa Bukowska nakręciła film z mężem

  Zakończyły się zdjęcia do krótkometrażowego debiutu Ewy Bukowskiej "Powrót". W głównej roli zagrał mąż reżyserki, znany i ceniony aktor Marek Bukowski.

 • Agata Buzek uratowała swoje małżeństwo!

  Wygląda na to, że kryzys w związku Agaty Buzek został zażegnany na dobre. Wszystko wróciło do normy...

 • Agata Buzek i Jacek Braciak zaskoczyli wszystkich! Ich związek kwitnie!

  Agatę Buzek (42 l.) i Jacka Braciaka (50 l.) zbliżyła do siebie wspólna praca. Ostatnio w życiu aktorki nie działo się najlepiej, a on czuł się bardzo samotny. To właśnie wtedy narodziło się między nimi uczucie.

Zdjęcia na temat: agata buzek z mężem