• Informacje na temat:

  agata iwona

Artykuły na temat: agata iwona
 • "Barwy szczęścia": Iwona wróci z Syrii!

  W domu Pyrków niespodziewanie zjawi się Iwona (Izabela Zwierzyńska). Nie będzie chciała rozmawiać z Hubertem (Marek Molak) i Klarą (Olga Jankowska) o piekle, jakie przeżyła podczas swojego pobytu w Syrii.

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Agata Młynarska radzi każdemu: Idź na psychoterapię

  Dzięki psychoterapii, na którą namówiła ją siostra, Agata Młynarska wróciła do równowagi i znalazła swoje miejsce w życiu. Wcześniej, jak mówi, była smutną, wystraszoną i potwornie zmęczoną kobietą.

 • Nowa twarz w "Kawie czy herbacie?"

  W związku ze zmianami w TVP, miejsce Iwony Schymalli w porannym, flagowym programie Jedynki "Kawa czy herbata?" zajęła Agata Konarska. Do tej pory widzowie znali ją głównie z programów o tematyce ekonomicznej.

 • "Prawo Agaty": Agata i Marek pójdą na noże!

  Na balu adwokatów Iwona (Anna Dereszowska) rozdzieli Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota), a Dorota (Daria Widawska) pozwoli się uwodzić mecenasowi Tulińskiemu (Piotr Grabowski). Sprawdź szczegóły!

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • Agata Konarska uwiodła męża Iwony Radziszewskiej!

  .... Mało tego! Do sądu złożone zostały nawet papiery rozwodowe. Aż dziw bierze, że po tym wszystkim małżonkowie zdołali mimo wszystko posklejać swoje życie" - czytamy w "Fakcie". Podobno to Iwona(...) synka, który ostatnio zmagał się z ciężką chorobą. Przyjaciele pary są tym zaskoczeni, ale mocno trzymają za nich kciuki! Równie zaskoczona jest zapewne Agata Konarska, ale ona raczej kciuków nie...

 • Co Schymalla zrobi z Jedynką?

  Wydłuży się "Kawa czy herbata", pojawią się tematyczne soboty i nowy serial o zakonnicach. Z wizji zniknie Iwona Schymalla. Tak zaczyna rządy nowa dyrektor TVP1... Iwona Schymalla.

 • Agata Buzek zagra matkę Madzi?

  Reżyserka Iwona Sadowska przygotowuje się do nakręcenia filmu o śmierci małej Madzi z Sosnowca.

 • "Kawa czy herbata?" w weekendy

  "Dzień Dobry TVN" będzie miało weekendowego konkurenta. Pod koniec stycznia Telewizja Polska rozpoczyna weekendowe emisje "Kawy czy herbaty?", które poprowadzi m.in. szefowa Jedynki - Iwona Schymalla.

Zdjęcia na temat: agata iwona
Wideo na temat: agata iwona
 • Iwona Pavlović zachwycona Agatą Kuleszą

  Iwona Pavlović twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano(...) postacią, ale to wszystko przekładało się też na jej taniec. Agata do dzisiaj jest w moim sercu bardzo mocno. Zresztą cieszę się bardzo, że dokładnie po programie „Taniec z Gwiazdami” jej kariera aktorska

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1537.

  Waleria i Stefan jadą do szpitala, by odwiedzić umierającego Tolka. Na miejscu orientują się, że Koszyk znowu zakpił sobie ze wszystkich i nic poważnego mu nie dolega. Marek i Sylwia idą na lunch, podczas którego odkrywają, że oboje kiedyś nurkowali. Piękna prawniczka zachęca Złotego, by razem odnowili dawną pasję... Agata i Iwona zgodnie dochodzą do wniosku, że już nie będą sobie zawracać

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1548.

  Sebastian uparcie broni córki. Nie wierzy, że Angela chciała zrobić krzywdę koleżance. Tymczasem ojciec Oliwki namawia Władka do złożenia w prokuraturze zawiadomienia o usiłowaniu zabójstwa. Paweł kręci film, który ma przedstawić Fundację im. Marii Pyrki, a jego główną bohaterką zostaje Iwona. Agata staje się zazdrosna o siostrę. Tolek nie poddaje się w próbach oczarowania Grażyny. Z kolei

Dyskusje na temat: agata iwona
 • Re: ​"Barwy szczęścia": Agata stanie u progu... bankructwa!

  Ta to ma stale problemy..... Jej życie jest ciągle pasmem udręk... Jak mieszkali w ruderze bez prądu mieli problem... Jak chciała zainwestować w mieszkanie bo tej eko Romeo wyskoczył z filmem.. I została z ręką w nocniku... Jest jeszcze bardziej denerwującą postacią niż Iwona....

 • Re: Barwy szczęścia

  Rodzenstwo Pyrkow to Iwona Hubert Agata Wojciech i Stanislaw to byli dziećmi zmarlych ich rodziców Romana Pyrki i Marii Pyrki byli super rodziną Iwona wyszła za mąż za Aleksandera. A Hubert ozenil sie z Klara Agata jest z Pawłem Wojciech jest z Lena a Stanisław jest sam.

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  Nawet, gdyby Agata Kulesza zagrała kij od szczotki, oglądałabym. Wreszcie aktorka, która broni się grą, a nie silikonową urodą. Młoda Marianna Kowalewska - super. Serial inny, może miejscami powinien być bardziej dopracowany, 6 odcinków, czyli dla mnie w sam raz.

 • Re: "Barwy szczęścia": Zazdrosna Agata

  dobrzy. 3.Mam Nadzieje że Iwona i Agata nie pokłócą się przez Pawła bo żaden Facet nie jest wart kłótni sióstr. 4. cieszę się że Marek wyszedł ze szpitala mam tylko nadzieje że nie będzie od razu z Niną

 • Re: "Barwy szczęścia": Jak oni się zmienili!

  najładniejsze, a chłopaki to takie ciapki ;-/

 • Re: "Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

  Z całą pewnością internauto jesteś uosobieniem szyku, wdzięku, piękna i bogiem olimpijskim w jednej osobie. Jeżeli widok Pani Dygant, jest dla Ciebie niemiły, nieprzyjemny i powoduje dolegliwości, to proponuję nie oglądać produkcji z jej udziałem i ponad to nie klikać wartykuły w sieci jej poświęcone. Pozdrawiam

 • Re: "Barwy szczęścia": Romans z Dylską?

  swojego zycia i jest szczęśliwa ale nie wiem a zmarła Maria Pyrka to szóste dziecko jest teraz Romana Pyrki i sa razem w jednym grobie Iwona Korycka zginela na pewno jest z Aleksandrem Korycka mam Wojciech jest z Lena i mieszkają razem a Stanisław pojechał do nich Agata jest z Pawłem Piaseckim i Hubert Pyrka jest szczęśliwy z Klara Pyrka i mają córkę Marię Dante Pyrke. Fryderyk i Teresa Struzikowie sa

 • Re: Jako pierwsza - w odcinku numer 1059 - p...

  Nowa Julia Mularczyk (Klaudia Halejcio) i Sandra Mularczyk (Agata Załęcka) Paulina Kisielowa (Agnieszka Włodarczyk) Iwona Kisielowa (Katarzyna Skrzynecka) Elżbieta Mostowiak (Katarzyna Figura) Klaudia Mostowiak (Kamilla Baar) i Lucyna Mostowiak (Anita Sokołowska) Joanna Kwiatkowska (Katarzyna Dąbrowska) Majka Olszewska (Anna Lucińska) Julia Warakomska (Anna Przybylska)

 • Re: Jednak Taro, który ich rozmowę obserwuje...

  Nowa Lucyna Kwiatkowska (Małgorzata Socha) Joanna Kwiatkowska (Karolina Gruszka) i Karolina Kwiatkowska (Izabela Kuna) Ola Zduńska (Marta Żmuda Trzebiatowska) Gabrysia Warakomska (Magdalena Boczarska) i Paulina Warakomska (Magdalena Różczka) Klaudia Gruszyńska (Magdalena Kumorek) Iwona Lubińska (Magdalena Cielecka) Urszula Mularczyk (Maja Ostaszewska) Oliwia Olszewska (Agata Buzek)

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  ) Joanna Warakomska (Julia Kamińska) KLAUDIA Gruszyńska (Małgorzata Socha) Natalia Malinowska (Anna Ilczuk) Anna Malinowska (Roma Gąsiorowska) Ewa Malinowska (Paulina Chapko) Sandra Mostowiak (Agata Kulesza) Iwona Warakomska (Kinga Preis) Paweł Warakomski ( Antoni Borowiec) Basia Malinowska (Aleksandra Zienkiewicz) Daria Mostowiak (Ewa Skibińska) Magda Gruszyńska (Katarzyna Zielińska)