• Informacje na temat:

  agata kulesza aktorki

Artykuły na temat: agata kulesza aktorki
 • Agata Kulesza szuka pocieczenia u kolegi! Co na to mąż aktorki?

  Jej życie osobiste legło w gruzach. Agata Kulesza (47 l.) nowo próbuje odnaleźć radość. Wiadomo już, kto jej w tym pomaga!

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Agata Kulesza traci cierpliwość. Sensacyjne wieści dotyczące rozwodu!

  Od kilku miesięcy, największym marzeniem Agaty Kuleszy (48 l.) jest to, by rozwieść się z mężem Marcinem Figurskim (53 l.) Rozstanie i medialne wypowiedzi męża kosztowały aktorkę dużo nerwów. Kulesza liczyła, że Nowy Rok powita jako szczęśliwa rozwódka, jednak sprawy nieco się skomplikowały.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Agata Kulesza znów zakochana?! Zapomniała już o byłym mężu?

  Przyjaciele Agaty Kuleszy (48 l.) cieszą się, że u aktorki znów pojawił się na twarzy uśmiech. Czyja to zasługa?!

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Agata Kulesza wciąż bez rozwodu! Tabloid ujawnia szczegóły!

  O konflikcie aktorki z mężem tabloidy rozpisują się od miesięcy.  Jakiś czas temu Agata Kulesza wniosła pozew rozwodowy z orzekaniem o winie męża. Mężczyzna stwierdził, że to on padł ofiarą(...) Suchora oraz siostra aktorki.  Jak donosi "Super Express", ostatnia rozprawa niespodziewanie została odwołana!  "Cała wokanda u sędzi Odzimkowskiej jest zdjęta. Myślę, że rozstrzygnięcie sprawy nie...

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

 • Agata Kulesza: kolejny piękny gest aktorki

  Jeszcze niedawno trzymała w ręku statuetkę Oscara za film "Ida". Wkrótce chwyci za drewniany młotek - 28 września Agata Kulesza (44 l.) wraz z innymi aktorami warszawskiego Teatru Ateneum weźmie udział w specjalnym wydarzeniu, którego celem będzie zebranie środków na rehabilitację Krzysztofa Globisza (58 l.).

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

Wideo na temat: agata kulesza aktorki
 • Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska komentują Oscary!

  Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska skomentowały Oscara dla filmu "Ida". - To wielki sukces i możemy się tylko z tego cieszyć, być dumni i nie umniejszać tego - powiedziała po gali w Los Angeles Agata Kulesza. Agata Trzebuchowska dodała: - Najbardziej cieszę się, że spotkaliśmy się wreszcie całą ekipą. To ukoronowanie i uhonorowanie naszej wspólnej pracy - przyznała. Obie aktorki

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

Dyskusje na temat: agata kulesza aktorki